fbpx
життєві історії
Мій єдиний дорослий син не хоче зі мною спілкуватися. Син одружений вже 7 років, його доньці скоро рік. Ми живемо поруч. Спілкування припинилося трохи більше, ніж рік тому. Я відчуваю, що мій син на мене за щось дуже ображений, але за що – не знаю. Відносини зіпсувалися різко, коли я попросила його допомогти з комп’ютером

Можливо, я погана мати, раз виховала сина, який не хоче зі мною спілкуватися. Але мені все ж хочеться почути добру пораду.

Мені 61 рік, а моєму єдиному сину 30. Заміжня я вдруге, тобто мій чоловік – вітчим мого сина. Син одружений вже 7 років, його доньці скоро рік. Ми живемо поруч, у сусідньому будинку. Спілкування практично припинилося трохи більше, ніж рік тому. Я відчуваю, що мій син на мене за щось дуже ображений, але за що, я не знаю і всі мої спроби з’ясувати це (в тому числі і через невістку) ні до чого не привели.

Мій син ріс дуже хворобливим хлопчиком, було багато інших проблем з ним, але стосунки у мене з ним завжди були близькими. Виховувала його я практично сама, бо вітчим – людина м’яка і добра, в виховання практично не втручався, почувши одного разу: «Ти – не мій батько».

Мені доводилося бути і матір’ю, і батьком – а що поробиш? Були і не дуже хороші друзі, небезпека їх впливу…

Не кажу, що я ідеальна, але намагалася, як могла.

Відносини зіпсувалися різко, коли я попросила його допомогти з комп’ютером. Треба сказати, що не вперше просила, і йому здалося, що це вже дуже часто. Він нічого не сказав, просто піднявся і пішов разом з дружиною, не взявши спечені мною пиріжки.

Відтоді зі мною не спілкується. Їде за кордон – мені про це не повідомляє. Спілкуємося з онукою тільки через невістку, яка на всі питання відповідає: «Це вже ви з ним розбирайтеся самі».

Намагаюся не ображатися, молитися, дзвоню, пишу йому, але без відповіді. Що робити, не знаю. Намагалася просто зовсім залишити сина в спокої, це тільки призвело до повного відчуження. Як достукатися до його серця?

Сама я була гарною дочкою, доглядала за моєю матусею до самого кінця, любила її дуже, син допомагав мені в цьому.

Буду дуже вдячна за пораду…

Автор: Ганна

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, storyfox

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook