fbpx

Не знаю що робити. Ми з мамою без Лізи просто втратимо сенс життя. А колишня невістка зібралась виїхати закордон і забрати донечку. Мій брат покинув дружину не гарно – пішов до іншої. Тому перша його дружина Марічка з ним не має нормальних стосунків, та воно й зрозуміло. У брата нова родина, багато друга дружина з бізнесом. Але у брата і Марічки є спільна дитина – моя племінниця Ліза. Ми її з мамою обожнюємо! Ми з мамою обидві вже вдовиці, і ця дитина – наша віддушина, адже я своїх дітей не маю і навряд чи матиму – мені 43 роки

Не знаю що робити. Ми з мамою без Лізи просто втратимо сенс життя. А колишня невістка зібралась виїхати закордон і забрати донечку.

Мій брат покинув дружину не гарно – пішов до іншої. Тому перша його дружина Марічка з ним не має нормальних стосунків, та воно й зрозуміло. У брата нова родина, багато друга дружина з бізнесом.

Але у брата і Марічки є спільна дитина – моя племінниця Ліза. Ми її з мамою обожнюємо! Ми з мамою обидві вже вдовиці, і ця дитина – наша віддушина, адже я своїх дітей не маю і навряд чи матиму – мені 43 роки.

Ми дарували Лізі дорогі подарунки, завжди беремо її до себе, щоб Марічка могла відпочити. Займаємося з дитиною, водимо на розваги. Але тепер невістка зібралася виїхати в іншу країну, брат надає дозвіл – йому на них байдуже.

Я і мама більше не побачимо Марічку і Лізу. А ми дуже хочемо бачити як росте маля, допомагати їм. Марічка добре до нас ставиться але коли я попросила про зустріч, вона написала, що їй важко мене бачити і говории про її рішення.

Трохи згодом я запрошувала колишню невістку на свій день народження, але вона відмовилася. Дуже переживаю за них! Вони живуть у Марічкиної бабусі поки що, але зовсім скоро поїдуть.

Як вони там будуть? Як влаштуються? Брату ми з мамою все висловили, сказали, що через нього тепер взагалі їх не побачимо! Я просила його не давати дозвіл Марічці на вивезення дитини, але він сказав, що вже дав.

Порадьте, чи можна щось ще змінити і умовити невістку з Лізою залишитися в Україні, біля нас, щоб ми мали змогу бачити Лізу?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page