fbpx
життєві історії
Міша одружився в 25 років по любові: його наречена Настя була і красива, і господарська, і недурна. Загалом, мрія будь-якого чоловіка. Їх шлюб нічим особливо не виділявся серед інших: побут, робота, кредит. З дітьми вони не поспішали і правильно робили, бо вже через чотири роки спільного життя Міша подав на розлучення. І після розлучення він став набагато щасливішим!

Міша одружився в 25 років по любові: його наречена Настя була і красива, і господарська, і недурна. Загалом, мрія будь-якого чоловіка. Їх шлюб нічим особливо не виділявся серед інших: побут, робота, кредит. З дітьми вони не поспішали і правильно робили, бо вже через чотири роки спільного життя Міша подав на розлучення.

Настя в шоці, закочує істерики, обдзвонює рідних і друзів, щоб ті «напоумити» дурня. Але Мішка був впевнений у своєму рішенні і намагався не спілкуватися з тими, хто намагався його переконати.

Багато хто вважав, що Міша робить помилку, але як виявилося, розлучення пішло йому на користь. Він змінив роботу на більш високооплачувану, взяв квартиру в кредит, почав займатися англійською та подорожувати по різних країнах. Причому не в тури на 2 тижні, а на більш тривале перебування терміном на 2-3 місяці. Кредитну квартиру в цей час здає.

Настя була категорично проти всього цього. Коли Міша подумував про зміну роботи, вона капала йому на мозок, що на високу зарплату його все одно не візьмуть, тому треба радіти тому, що є і не рипатися.

Коли він пропонував взяти квартиру в кредит, вона лякала його божевільними відсотками і злиднями. Про те, щоб подорожувати, вона взагалі не хотіла чути: це ж стільки незручностей. А вчити англійську – це ж гроші і час, а рівня «One coffee, please» їй і так достатньо.

Настя виявилася з тієї категорії людей, які душать чужі мрії. Коли їм хтось озвучує свої мрії, вони починають переконувати співрозмовника, що це все складно і нездійсненно, причому переконують цілком щиро.

Такі люди тягнуть вниз всіх, хто знаходиться з ними в близьких відносинах. Постійне спілкування з ними може призвести до того, що вони рано чи пізно зможуть переконати вас в тому, що ваші мрії – примха і не більше того. Своїм ниттям вони можуть зруйнувати вашу віру в себе, знизити самооцінку і навіть довести до депресії.

Саме тому від таких людей потрібно триматися подалі. Саме тому Міша і розлучився з дружиною. Після розлучення він став набагато щасливішим, тому що більше нікому було душити його мрії.

Щасливі відносини можливі тільки з тим, хто підтримує. А якщо вас тягнуть вниз, то це не відносини, а болото.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook