fbpx
гороскоп
Місячне затемнення 8 листопада 2022 року може негативно вплинути на наше здоров’я: недуги нагадають про себе. Кілька важливих порад, які стануть вам в нагоді в цей нелегкий час!

Місячне затемнення 8 листопада 2022 року може негативно вплинути на наше здоров’я: недуги нагадають про себе. Кілька важливих порад, які стануть вам в нагоді в цей нелегкий час!

Кожне затемнення впливає на наше самопочуття. Однак те, яке станеться з Червоним Місяцем 8 листопада 2022 року, послабить нас надзвичайно сильно. Найближчими днями варто особливо уважно ставитися до свого здоров’я.

Червоний місяць, або повний місяць, 8 листопада 2022 року з’явиться перед сузір’ям Тельця. Астрологи кажуть, що це сильно вплине на наше самопочуття. Треба бути готовим до того, що воно значно погіршиться.

Негативний вплив Кривавого Місяця відчують на собі всі знаки зодіаку. Ми можемо мучитись від безсоння або порушень сну, і багатьом людям можуть снитися кошмари. Ми будемо слабкими, хиткими і виснаженими. У людей, які мають проблеми зі здоров’ям, симптоми можуть погіршуватися.

Як зберегти здоров’я під час місячного затемнення Ось кілька важливих порад:

1. Бережіть свій емоційний стан

Місячне затемнення – це явище, яке позбавляє нас фізичних сил, але водночас має збудливий ефект. Тоді легко піддатися стресу, стати одержимою або навіть занепокоєною. Якщо у вас є давні недуги, вам потрібно подбати про себе. Ваша нервова система стане роздратованою, що може погіршити симптоми. Не беріть на себе додаткові завдання. Уникайте конфліктів і перебування в поганому для вас оточенні.

2. Побалуйте себе

З наближенням місячного затемнення будь-які турботи виходять на перший план. Вони впливають на нас настільки сильно, що ми можемо відчувати запаморочення та задишку. Якщо ми не подбаємо про своє благополуччя зараз, наслідки будуть відчуватися протягом наступних кількох тижнів. Це найкращий час для солодких лінощів, денного сну, пінних ванн або медитації. Але з солодощами краще бути обережними – вони можуть нас додатково дратувати.

3. Запишіться на прийом до лікаря

Якщо близько 8 листопада ви почнете звертати увагу на болі в тілі або раптове погіршення самопочуття, це буде сигналом поцікавитися своїм здоров’ям. Не відкладайте медичне обстеження і домовтеся про обстеження в поліклініці. Повні місяці, які асоціюються з затемненням, часто дозволяють помітити перші симптоми недуги. Завдяки їм є шанс цього запобігти.

Бережіть себе та будьте здорові!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page