fbpx

Місяць лютий стане винятковим для деяких знаків Зодіаку: їхні мрії нарешті можуть здійснити. Це закон всесвіту!

Місяць лютий стане винятковим для деяких знаків зодіаку: їхні мрії нарешті можуть здійснитися

Січень добігає кінця! Отже, що зірки приготували для вас наступного місяця? Венера в Рибах, потім в Овні, Повний Місяць у знаку Лева, Сонце та Молодик у Рибах…

Цей другий місяць 2023 року дарує надію на несподівані результати, конкретний прогрес, самоаналіз… але якщо є хороше, то є й погане. У той час як деякі знаки будуть робити все добре, інші будуть трохи відставати. Це закон всесвіту!

Гороскоп на лютий 2023 для всіх знаків зодіаку

В основному, оскільки на даний момент ретроградів не заплановано, атмосфера буде спокійною, і багато хто з вас скористається цим періодом спокою. Відкрийте для себе вихідців зодіаку на вершині та провалі цього місяця лютого 2023 року!

Овен

Повний місяць у Раку 5 лютого висвітлює вашу зону самовираження та романтики та приносить вам хвилю оптимізму в різних аспектах вашого життя. Додавши до цього Венеру, яка рухається у вашому знаку з 20 лютого по 16 березня, настане солодка перерва, і ви будете в “повному сентиментальному” режимі.

Телець

Якщо сезон Водолія запрошує вас більше зосередитися на своїх професійних устремліннях, Юпітер в Овні тим часом обіцяє вам великий розвиток кар’єри. Зірки збираються разом, щоб відкрити розквіт вашої винахідливості та творчості та заохочують вас розширювати свої горизонти, роблячи все, що в ваших силах, для досягнення ваших фінансових цілей.

Близнюки

Проходження Венери в Овні стане благом для вас у зв’язку з вашими соціальними стосунками та спілкуванням, як на особистому, так і на професійному рівні. Однак, хоча Меркурій завершив свою ретроградність у січні, ви все ще відчуваєте його поганий вплив у лютому. Це негативно позначається на доходах і фінансах. Можливо, після такого “важкого” місяця вам терміново знадобиться відпустка?

Рак

Сезон Водолія зробив ваші соціальні стосунки центральними. Проходження Венери в Овні лише посилить цю ситуацію. Дійсно, планета відносин підтримує ваші зусилля і допомагає виділитися на роботі. Те, за що ви будете гідно винагороджені. Що стосується повного місяця 5 лютого, то зірка ночі надасть вам велику допомогу у вирішенні фінансових проблем і пошуку нового джерела доходу.

Лев

Ви більше зосереджені на особистих стосунках? Сонце у Водолії отримує всю заслугу. Молодий Місяць у Рибах потрапляє безпосередньо у вашу романтичну зону та глибоко впливає на ваші стосунки з близькими. Венера, планета кохання, завершує свою гонку в Рибах, а потім затемнюється в Овні, подія, яка приносить нову атмосферу пригод у ваше любовне життя. Залишайтеся на зв’язку!

Діва

Ретроградний Меркурій, безсумнівно, уповільнив ваші зусилля, заважаючи вам просуватися так, як ви хочете. У лютому все зміниться! У міру переходу повного місяця в знак Лева ваше бажання досягти своїх мрій буде ставати все сильнішим. Венера в Овні пробуджує у вас глибокі почуття, які зміцнять ваші стосунки з партнером і коханими.

Терези

Покинути свої старі шляхи, мабуть, було важко, поки планети були ретроградними. У лютому ви нарешті зможете розблокувати ці складні ситуації та набрати імпульс як в особистому, так і в професійному плані. Перший повний місяць цього місяця зміцнює ваші платонічні відносини, тоді як молодик у Рибах запрошує вас присвятити час благополуччю душі та тіла!

Скорпіон

Сезон Водоліїв привернув вашу увагу до сімейного життя, що добре, особливо для тих з вас, кому вдалося вирішити конфлікти, що виникли останнім часом у сімейному житті. Повний місяць у знаку Лева, вам доведеться довго розмірковувати про свою кар’єру та її вплив на ваше повсякденне життя, щоб знайти правильний баланс між особистим і професійним життям.

Стрілець

Ви коли-небудь іноді відчували розчарування та суєту? З Юпітером і Венерою, що стрімко рухаються через Овна, який бере участь, ви будете більш схильні довіряти своїм інстинктам і відточувати нові навички. З цими космічними рухами ви відчуваєте себе ще більш вільним і незалежним, ніж зазвичай.

Козоріг

У цьому місяці лютому ви можете розраховувати на допомогу планет, щоб знайти чіткий шлях, який змусить ваші мрії здійснитися. Повний місяць 5 лютого змушує вас розібратися з усіма непорозуміннями, які накопичилися у ваших стосунках. Виражайте себе, щоб почуватися комфортно, але також не забувайте уважно слухати свого партнера, щоб усе йшло легше!

Водолій

Повний місяць у Леві спонукає вас приділяти більше сил і часу своїм платонічним стосункам. Виснажені, ви цілком можете сперечатися з другом, родичем або колегою, який має думку, відмінну від вашої. Якщо ви хочете сяяти, Водолій, подумайте про використання своєї чарівності, ваших талантів і, перш за все, вашої творчості. Це єдине, що дозволить вам повноцінно розквітнути

Риби

На початку місяця слід очікувати кілька невеликих проблем, нічого серйозного, дорогі уродженці знаку Риб, але це може вас трохи розлютити. Зірки радять скинути тиск! З 20 лютого Водолій передає факел тобі, це твій будильник спрацьовує! Ви мотивовані прийняти більш здорові звички та перетворити свої ідеї на нове захоплююче прагнення.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page