fbpx
гороскоп
Місяць у Скорпіоні дарує трьом знакам Зодіаку феноменальні вихідні 11 і 12 березня 2023 року!

11-12 березня 2023 року ці 3 знаки Зодіаку матимуть неймовірні вихідні!

Місяць у Скорпіоні дарує трьом знакам зодіаку феноменальні вихідні 11 і 12 березня 2023 року!

Цього тижня на зоряному небі відбулося кілька подій. Інтенсивний повний місяць у Діві відбувся 7 березня, і в той же день Сатурн перейшов у знак Риб, створюючи час змін і еволюції на наступні кілька років.

Коронна слава відбудеться у вихідні 11-12 березня. Це стосується як мінімум трьох знаків зодіаку, які можуть як відпочити під місяцем у Скорпіоні, так і відчути масу задоволення та різноманітності.

Знак Зодіаку Риби: задоволення та різноманітність

Місяць у Скорпіоні дає вам нову рушійну силу в суботу. Ви знову дуже зайняті і можете успішно завершити всі проекти. Але надзвичайно приємно вам вдасться провести час в другій половині дня. Спільні справи з улюбленими людьми і вечірні прогулянки будуть якраз до речі. Ви легко вступаєте в розмову з новими людьми і дізнаєтеся цікаві новини.

У неділю ви будете в режимі відпочинку. Вам подобається відпочити, спокійно поснідати або почитати хорошу книгу. Крім того, місяць дає вам нове натхнення, і ви придумаєте кілька чудових ідей, які варто втілити.

Скорпіони контролюють

Оскільки місяць у вашому власному знаку, ви абсолютно зосереджені на цих вихідних. У суботу ви виявляєте співчуття та чуйність і можете вирішити суперечку та отримати перевагу в конкретній справі. Крім того, ви отримаєте кілька ідей про те, як ви можете покращити своє фінансове становище.

У неділю ви прагнете змін і повинні знову щось зробити. Ви весело проводите час зі своїми близькими, але також легко знайомитеся з новими людьми.

Раки почуваються чудово

Шановні Раки, ви починаєте вихідні позитивно та з гарним настроєм. У суботу ви насолоджуєтеся спілкуванням з іншими і любите протягнути руку допомоги своїм близьким. Ви точно відчуваєте, кому ви потрібні і як можете допомогти. Увечері може статися романтичне побачення.

Ви, мабуть, рано встанете в неділю. Ви любите бувати на природі, але вам також подобаються такі домашні заняття, як приготування їжі, випічка або садівництво. Просто робіть те, що вам хочеться, і залиште домашні справи на наступний день.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page