fbpx
Економіка
Митники розпаковують на кордоні всі посилки “Нової пошти” – компанія

Протягом п’яти днів співробітники внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби (ДФС) України втручаються в роботу сектора митного оформлення міжнародних експрес-відправлень.

На сортувальній станції компанії “Нова пошта”, куди надходять посилки з міжнародних напрямків. Про це повідомила прес-служба компанії на своїй сторінці в Facebook.

“Оглядають всі без винятку посилки, несанкціоновано фотографують і знімають на відео прийом посилок авіа- і навіть автомобільних рейсів і заважають їх обробці, створюючи штучні перешкоди.

При цьому будь-яких порушень, які б давали підстави для такого поглибленого уваги, не виявлено”, – повідомила “Нова пошта” на своїй сторінці в мережі Facebook.

В “Новій пошті” підкреслюють, що співробітники ДФС не надають жодних пояснень.

При цьому дії ДФС призводять до того, що “Нова пошта” змушена платити штрафи за затримку посилок.

“Ми робимо все можливе, щоб посилки дісталися до адресатів, хоч це і може бути пізніше обумовлених термінів … ДФС має право здійснити перевірку, однак зараз перешкоджання роботі нашого митного пункту відбувається всупереч чинному законодавству”, – заявляє “Нова пошта”.

В “Новій пошті” впевнені, що проти них організована нова інформаційна атака, а всі подібні акції сплановані і спрямовані на те, щоб дискредитувати компанію.

Читайте також: ЧОЛОВІКУ ВРЯТУВАЛИ РУКУ, ЗАШИВШИ ЇЇ У ЖИВІТ

“Про мету дискредитації ми можемо лише здогадуватися. Ми очікуємо припинення неправомірних дій з боку внутрішньої безпеки ДФС.

В іншому випадку ми будемо змушені звернутися до суду, оскільки зараз наші з вами права і інтереси знаходяться під загрозою”, – відзначили в “Новій пошті” .

Нагадаємо, за січень-квітень 2017 року “Нова пошта Інтернешнл” доставила в Україну понад 2,2 млн міжнародних відправлень.

Джерело.

facebook