fbpx
гороскоп
“Міцні горішки”: ці три знака Зодіаку дуже скупі на сльози, вони ніколи не плачуть. Вони борці, яких зірки наділили “залізними” якостями, за будь-яких випробувань вони не зронять ані сльозинки

“Міцні горішки”: ці три знака Зодіаку дуже скупі на сльози, вони ніколи не плачуть. Їх зірки наділили “залізними” якостями, завдяки яким вони попри все йдуть вперед і продовжують боротьбу.

Астрологи виділили знаки Зодіаку, які за будь-яких випробувань не зронять ані сльозинки.

Лев

Леви – переможці в цьому житті, вони звикли досягати свого і отримувати бажане, попри всі перешкоди і обставини. Випробуванні і труднощі лиш підштовхують їх до рішучих дій, але точно не засмучують.

До того ж, ці представники зіркового кола завжди захищають тих, кого люблять – вони готові піти на ризиковані вчинки задля друзів і коханих людей.

Однак якщо якась людина піде з їхнього життя, лити сльози Леви точно не будуть.

Козеріг

Раціональні Козероги сприймають невдачі як життєві уроки, на яких варто навчатися й не повторяти більше помилок. Випробування і падіння вчать їх бути сильнішими й мудрішими, підніматися і рухатися вперед.

Представники цього знаку твердо упевнені, що будь-які неприємності – тимчасове явище, тому через нього не варто впадати в смуток і довго бідкатися.

Аналогічно Козероги ставляться і до амурних справ: навіть якщо стосунки розпадуться, то сумувати вони не планують, адже вірять: попереду життя готує щось краще й цікавіше!

Риби

Для Риб неприйнятно перебувати в ролі жертви, оскільки вони просто-напросто не вміють опускати руки й плакати через невдачі.

Представники цього знаку стійко долають всі перешкоди на своєму шляху, боротимуться до кінця й докладуть максимум зусиль, щоб отримати бажане.

Таку ж наполегливість Риби демонструють в особистому житті. Іноді це може відлякувати менш заповзятих людей, але самим Рибам така вдача лише на користь – вона і є міцною запорукою їхнього життєвого успіху.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.