fbpx
життєві історії
Молоді жили з батьками чоловіка, які, власне, були не дуже раді ранньому весіллі та поповненню в сім’ї. Втім, онука народилася: копія бабуся. Як тут не любити? А ось Раї було у новій родині тяжко

Рая ніколи не скаржилася на велику кількість хлопців навколо неї. Ще зі школи за нею бігало як мінімум два гідні (на думку матінки) кандидати, але серце дівчина віддала іншому.

Гарний, з тих хлопців, що вміють до вподоби, хоча нічого для цього не роблять. Проводила його до армії, після — весілля, живіт не приховати від батьків.

Молоді жили з батьками чоловіка, які, власне, були не дуже раді ранньому весіллі та поповненню в сім’ї. Втім, онука народилася: копія бабуся. Як тут не любити? А ось Раї було у новій родині тяжко.

Вдома вона хоч і говорила, хоч і стежила за порядком, але як єдина у батьків — розбалувана була. А тут не те, що їй самій зайву хвилину поспати не дасть, але й навіть внучку на прогулянку не зводять.

Чоловік молодий працював на двох роботах, вдома бував рідко.  І не лише тому, що багато роботи. Набридло йому постійне незадоволення Райки: то їй це хочеться, то — то. Ще й батьки насідають: вчитись треба йти. А коли?

Ось чоловік і став частіше з друзями в гаражі пропадати, ніж удома з дружиною. Сімейне життя тріщину дало. Сильну. А потім, як грім серед ясного неба: другою дитину Райка чекала. Та й не від чоловіка.

Сумно їй однієї було, от і відгукнулася душа дівоча на увагу друга чоловіка. У результаті – розлучення. Двоє дітей, двоє татків. Аліменти. Не працює, у своїх батьків все ще улюблена донька.

То з одним, то з іншим живе: все найкращого татка своїм донькам шукає.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua