fbpx
життєві історії
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Дуже хочу поділитись цією історією з вами, можливо, так мені стане легше на душі.

У мене є двоюрідна сестричка, у неї двоє дітей. Її чоловік залишив, бо знайшов собі молодицю, а вона з двома дітьми знайшла чоловіка, у якого теж двійко дітей.

Він з дружиною розлучився, мати поїхала в інше місто, дівчатка залишилися з батьком. І ось почали вони жити всі разом, благо у нього великий будинок і місця всім вистачило.

Її старша дочка доросла і поїхала, а син її залишився з ними. Його дітей сестра моя прийняла як рідних. Називала їх донечками.

Старша проблемний підліток (15 років), поки батьки розлучалися, словом, запустили дівчинку. Куpить, п’є, хлопців водить, поступити до вузу не змогла, пішла вчитися на швачку, хоча батько в минулому керівник великого банку в місті.

Читайте також:ДОНЬКА МЕНЕ НА ДНЯХ ПРИЄМНО ЗДИВУВАЛА. ПРИЙШЛА СТОМЛЕНА З РОБОТИ, А НА КУХНІ СЮРПРИЗ. ТОРТИК НАЗИВАЄТЬСЯ “УЛЮБЛЕНІЙ МАТУСІ”. ЦЕ БУЛО ТАК ПРИЄМНО, СМАЧНО І КРАСИВО, ЩО МЕНІ ЗАБРАКЛО СЛІВ, БУЛИ ОДНІ ЕМОЦІЇ. ЛЮБІТЬ ТА БАЛУЙТЕ СВОЇХ РІДНИХ(РЕЦЕПТ)

Молодшій його дочці, на момент знайомства з моєю сестрою, було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Потім сестра з чоловіком вирішили спільну дитину народити.

Народили, все було у них добре. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері.

І ось, дівчинка тепер приїжджає до тата, сестру мою називає по імені, постійно говорить про “чудову” маму, моїй сестрі грубіянить, кричить, не слухай зовсім.  І через дечкий час знову їде, вимагаючи при цьому дати їй грошей і щось купити.

Ви мабуть подумаєте, для чого все це я вам пишу. А все тому, що чужі діти ніколи не будуть рідними. Ніколи чужа дитина не буде вдячна чужий тітці, щоб вона не робила.

Мати, яка б вона не була, але вона мати. Так що, тим, хто хоче жити з розведеним чоловіком з дитиною, потрібно бути готовою до всього. Краще нехай він спілкується з дитиною на нейтральній території без участі матері дитини. А себе витрачати на чужих дітей справа –  невдячна.

Маю надію, що моя історія буде комусь корисною.

Миру, здоров’я та добра вам, дорогі мої!

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com

facebook