fbpx

Молодий місяць 20 лютого принесе багатство цим знакам Зодіаку: настав час закатати рукава, щоб втілити свої цілі в реальність і рухатися вперед, щоб наблизитися до своїх прагнень

Сьогодні 20 лютого 2023 року – дата, коли Молодий Місяць переходить у знак Риб. Настав час закатати рукава, щоб втілити свої цілі в реальність і рухатися вперед, щоб наблизитися до своїх прагнень, обзавестись наполегливістю та терпінням. І це вчасна фраза для деяких знаків Зодіаку, які на шляху до збагачення. Хто вони?

Молодий Місяць у Рибах матиме позитивний вплив на деяких із нас і, отже, стане для них новим початком. Настав час для тих, хто зацікавлений, застосувати свою інтуїцію та уяву, щоб скористатися фінансовими ресурсами, які вони збираються зібрати. З цією місячною енергією 20 лютого вони, ймовірно, отримають користь від певного достатку, запропонованого спільними зусиллями, своїми заслугами та навколишньою астральною енергією.

І гарні новини! На горизонті немає ретроградних планет!

Ці знаки зодіаку розбагатіють під час молодика 20 лютого

Овен

Ймовірно, саме час для Овнів отримати належну їм суму грошей, яку давно відкладали. 20 лютого 2023 року ми нарешті встановили рекорд! В якості бонусу, ймовірно, може сподіватися на гідне підвищення зарплати. Тобто в образі їхніх достоїнств як хороших майстрів зодіаку, якими вони є.

Їхня фінансова удача може приймати різні форми в цей прекрасний день молодика! Наприклад, вони цілком можуть побачити значний стрибок вперед у своєму джерелі доходу.

Можуть виникнути й інші можливості, і не будь-які. Нова, безпрецедентна місія з плідним потенціалом або не менш перспективний у фінансовому відношенні незалежний проєкт – цілком виправдані надії. Тому що, якщо Молодий Місяць сприяє таким подіям, удача також здається на боці Овна. Дякую Юпітер.

Справи йдуть добре, і доказом є те, що навіть їхні соціальні відносини дають багатообіцяючі обіцянки на майбутнє. Все дуже просто, будь то комерційні, політичні чи навіть мистецькі зв’язки, усі вони можуть позитивно вплинути на їхній фінансовий стан у найближчі місяці чи навіть роки… Якщо ви належите до цього знаку, вам не залишається лише сподіватися бути в ідеальному настрої, щоб організувати стільки подій…

Леви

Представники знака Лева завалені цінними подарунками. 20 лютого в їхніх очах є благословенним днем, тому що це цілком може підживити їх бажання бути в центрі уваги.

Цього разу вони не лише пожинають (заслужену) увагу оточуючих, але й плоди гідної похвали праці. Тому що навіть якщо вони особливо люблять увагу, вони не сліпі до неї!

20 лютого також буде сприятливим часом для повноцінної відпустки. Це відпочинок воїна і гідна відплата за всю їхню минулу боротьбу. Настав час відпочити, відволіктися від усього цього, поїхавши кудись відпочити, наприклад, в Карпати. Плодом успіху треба смакувати…

Риба

Не дивуйтеся, побачивши вихідців з Риб у такому списку, коли вони присутні у своїй стихії! З молодиком у їхньому знаку ці мрійники зодіаку знаходяться на порозі здійснення одного зі своїх бажань у вигляді великої професійної винагороди. Бо окрім того, що їх підтримує заступництво Молодика, їх самовідданість і почуття обов’язку не залишаються непоміченими.

Під час цієї місячної фази, яка, здається, йде на їхню користь у багатьох відношеннях, вони розуміють, що їхня робота завжди особливо цінувалася. Незважаючи на скромність, яку вони демонструють щодо своїх навичок, 20 лютого стане моментом, коли всі їхні сумніви зникнуть.

Вони відновлюють впевненість, насолоджуючись новою самооцінкою, а потім починають знову з новою самооцінкою. Це все їхня заслуга!

Позитивна подія може навіть не обмежуватися професійною обстановкою. Їх місячна фаза також може бути для них можливістю розгорнути 100% у своєму мистецькому чи гуманітарному проекті. Звичайно, багатство, яке вони отримують, може виходити за межі грошей.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page