fbpx

Молодик 20 лютого, ці 4 щасливі знаки Зодіаку зможуть здійснити свої мрії: все стане можливим. Не проґавте такий шанс!

Молодик 20 лютого, ці 4 щасливі знаки Зодіаку зможуть здійснити свої мрії: все стане можливим. Не проґавте такий шанс!

Молодий Місяць у Рибах у лютому 2023 року служить попереднім переглядом майбутніх змін і різких змін у космічній енергії 2023 року, і ми вітаємо цього чарівного Молодика!

Цей молодик відбудеться 20 лютого 2023 року о 8:05 ранку і присвячений погоні за вашими мріями та можливості їх втілити. Молодики — це потужний час у космосі, коли ми поступово входимо в новий цикл. Вони дають нам чарівний час для виявлення наших найпотаємніших бажань і бажань, спостерігаючи, як вони розкриваються протягом наступних кількох місяців.

Що таке молодий місяць і як він впливає на 12 знаків зодіаку?

Сонце нашої Сонячної системи є світловипромінювальною зіркою. Сонячне світло відбивається від поверхні Місяця, яка з точки зору Землі стає місячним. Подібно до того, як Місяць обертається навколо Сонця, ми бачимо освітлену сторону Місяця, звернену до Землі. Різні фази місяця: молодик, півмісяць, перша чверть, зростаючий півмісяць, молодий місяць, спадаючий місяць, остання чверть і спадаючий півмісяць.

У той час як молодий місяць означає новий початок, повний місяць вважається часом надзвичайної чарівності, і його дуже шанують у магії як час трансформації, прояву та кульмінації.

Секрет магії цього лютневого молодика?

Відкиньте свої страхи, хвилювання та сумніви, тому що найвірніший спосіб переконатися, що ваша магія не спрацює, це думати, що вона не спрацює.

Позитивне мислення та оптимізація вашої самооцінки є ключем до використання можливостей і можливостей цього творчого молодого Місяця в Рибах. Коли ви вдосконалюєте своє самоуявлення, ви вдосконалюєте свої внутрішні системи переконань про себе: хто ви, які ваші якості та риси та як вас сприймають інші.

Потренуйтеся говорити такі речі, як “Я хороший друг/людина/партнер” або “Те, що призначене для мене, прийде до мене”, щоб підсилити те, що ви намагаєтеся залучити під впливом цієї новини. Місяць уві сні.

Хоча Сатурн може викликати почуття сумніву або страх бути відкинутим, пам’ятайте, що Сатурн також є планетою зобов’язань. Це означає взяти цю потужну енергію та використати її для зміцнення наших уявлень про те, ким ми є і чого ми хочемо. Це зробить наші наміри своєрідним космічним клеєм, який цементує наше сприйняття в реальність.

Ось чому молодик у лютому 2023 року буде найвдалішим для цих 4 знаків зодіаку

Телець

Молодий місяць у вашому одинадцятому будинку надій і мрій — чудовий час, щоб пофантазувати про своє майбутнє.

Зараз єдиною межею того, що ви матимете, є ваша власна уява, і ваша здатність повірити в це може бути вашою.

Ми можемо стати жеpтвами гри в порівняння. Якщо ви оцінюєте себе на тлі інших, це змусить вас почуватися некомфортно, пам’ятайте, якщо це можливо для них, чому це не повинно бути для вас? Якщо ви можете подумати про це, це може статися.

Цей молодий Місяць підштовхне вас відмовитися від поразницького мислення та повірити в себе та Всесвіт, щоб змовитися принести вам те, чого ви прагнете. Просто повірте у це, Телець, і спостерігайте, як відбувається магія.

З цим Новим Місяцем у вашому 11-му домі, керованому Ураном, все, починаючи від ваших асоціацій і закінчуючи вашими майбутніми видіннями, відбуватиметься серед божественної енергії. Ваш планетарний управитель, Венера, також пройде через останній градус Риб і, створюючи союз, електричний Плутон. Незалежно від того, чи це проєкт, чи застаріла віра, яка більше не відповідає істині вашої душі, ви будете скеровані щодо нового початку в любові, з вашими фінансами та/або вашою самооцінкою.

Близнюки

Якщо ви плануєте змінити кар’єру, цей молодий місяць у вашому десятому домі публічного іміджу допоможе вам посіяти насіння для виявлення роботи чи покликання вашої мрії.

Звичайно, ви могли б добре виконувати свою поточну роботу. Але чи підходить вам поточна робота? В іншому випадку зірки хочуть, щоб ви відкинули будь-які сумніви щодо своїх здібностей, умінь і талантів. Не дозволяйте синдрому самозванця заважати вам реалізувати свій потенціал ціною ваших мрій. Правда в тому, що ви не можете зустріти потрібний момент, якщо ви не з’являєтеся, щоб привітати його. І ви будете готові. Більш ніж готовий. Відкриється чудова можливість, Близнюки. Вам потрібно буде ввести його.

Якщо мова йде про вашу кар’єру, цей місячний день також підштовхне вас бути жорстоко чесним із самим собою щодо вашої відданості певній компанії. Якщо це член сім’ї, і вам важко знайти бажання пробачити та йти далі, є ймовірність зцілення.

Союз Венери з Плутоном також підкреслить ваші стосунки з грошима заради вашого духовного зростання.

Діва

Стріла Купідона попаде у вас, Діва, і у вашому любовному житті настає велика трансформація.

Це почнеться з молодика лютого 2023 року, який знаходиться у вашому сьомому будинку романтичних партнерів. Якщо ідея романтики та залицяння здається незручною або неможливою, можливо, настав час оцінити свої переконання щодо кохання та того, чого, на вашу думку, ви заслуговуєте.

Чи можете ви позбутися цинізму чи скептицизму? Цей молодий місяць наповнений містикою та магією, і він дозволить вам чітко побачити, що вам потрібно в любові, навіть якщо воно відрізняється від того, чого ви думаєте, що хочете.

Любов – це прекрасна і чудова річ. І це не тільки можливо для вас у цей новий період, це також буде дуже ймовірно.

Відбуваючись у вашому відданому сьомому домі угод, компромісів і значущих людей, цей молодий Місяць принесе новий початок емоційним темам, що оточують ваші переконання щодо стосунків один на один, а також те, що ви цінуєте в тих, кого ви вирішите триматися поруч.

Дехто з вас може хоч трохи зрозуміти свої стосунки, тому не ігноруйте те, що потрібно переглянути. Про які відносини ви мрієте в довгостроковій перспективі? Хоча Сатурн відіграватиме певну роль у процесі прояву, союз Венери до Плутона підкреслить те, що потрібно трансформувати та/або очистити, щоб рухатися вперед.

Риби

Зміни наближаються, Риби, з молодиком у лютому 2023 року у вашому першому будинку, і це не просто зміни заради самих змін, а зміни на краще.

Це така зміна, яка може кардинально змінити те, ким ви є, і те, як вас сприймають інші.

Зараз настав час оцінити, які частини вашого життя ви бажаєте і про які мрієте, але які можуть відрізнятися, і що заважає цим частинам стати реальністю. Пам’ятайте, що немає нічого неможливого і що “ні” чи відмова — це лише перенаправлення до того, що справді можливо для вас, якщо ви в це вірите.

Залиште свої хвилювання, сумніви та страхи в минулому, адже Всесвіт підтримає вас, Риби. Ви підвищите рівень і повільно, але впевнено увійдете в найуспішнішу еру свого життя.

Чого ви хочете досягти? Над якими речами ви зараз працюєте? Оскільки Венера одночасно гармонізує з тінню Плутона – через ваш 11-й дім асоціацій, громадських справ і індивідуальної свободи – цей місячний період також підкреслює вашу нещодавню метаморфозу, коли справа доходить до вашого відчуття приналежності до світу, а також ваших бачень на майбутнє.

Будьте лідером, яким ви завжди мали бути.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page