fbpx

Молодик 21 січня 2023 року: що можна і чого не можна робити. Експерти рекомендують прислухатися до порад, щоб цей день став початком нового життя, наповненого не розчаруваннями, а новими, позитивними пригодами

Молодик 21 січня 2023 року: що можна і чого не можна робити

Молодик у січні 2023 року – важлива подія. Цей період підходить для відновлення сил, переосмислення та залучення позитивних змін. Астрологи розповідають, що можна, а що не можна робити цього дня.

У кожен молодик оновлюється енергетика космосу, що дозволяє всім нам позбутися всього непотрібного і почати життя з чистого аркуша. Експерти рекомендують прислухатися до порад, щоб цей день став початком нового життя, наповненого не розчаруваннями, а новими, позитивними пригодами.

Що можна робити 21 січня 2023 року?

День молодика — це можливість озирнутися назад, отримати цінні уроки та підготувати план дій з урахуванням попередніх помилок. Астрологи рекомендують покладатися на свій внутрішній голос і власний досвід, щоб ставити перед собою реалістичні цілі та йти шляхом до щастя замість нав’язаних стереотипів.

Відпочинок

Молодик – час для відновлення енергії простору. Важливо, щоб ви використовували його для власної вигоди. У цей день варто відпочити і набратися енергії та сил. Цей день підходить для розміреного способу життя, без різких злетів і падінь.

Духовні вправи

День молодика у Водолії – чудова можливість глибше пізнати себе, позбутися страхів і сумнівів. Цієї суботи медитація, арт-терапія та інші релаксаційні заходи допоможуть вам позбутися стресу та сумнівів, знайти внутрішню гармонію та подолати втому.

Взаємність

У період оновлення Місяця згуртованість залишається важливим супутником успіху. 21 січня астрологи рекомендують приділити увагу близьким людям, прийти їм на допомогу та згадати свої попередні обіцянки.

Поспішність

Під час цього молодика важливо не робити поспішних висновків, особливо коли мова йде про врегулювання стосунків і фінансових операцій. Існують ризики, пов’язані з сонцем, на які ви можете піти через відсутність контролю над своїми емоціями.

Нові справи

21 січня – не найкращий день для початку серйозних проєктів або прагнення до більш серйозних та інноваційних речей. Молодий місяць – невідповідний час для переїзду, великих капіталовкладень або спонтанних змін планів.

Конфлікти

Енергія нічного світла в цей молодик зачіпає найчутливіші струни душі, роблячи нас більш чутливими. Астрологи рекомендують бути стриманими, щоб уникнути конфліктів і суперечок. Що може мати неприємні наслідки і завдати багато болю.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page