fbpx
гороскоп
Молодик 28 липня: що потрібно зробити українцям, щоб здійснилися всі мрії, а чого робити вкрай не рекомендовано. Всесвіт дає шанс, яким важливо скористатися

Молодик 28 липня: що потрібно зробити українцям, щоб здійснилися всі мрії, а чого робити вкрай не рекомендовано. Всесвіт дає шанс, яким важливо скористатися

Молодик 28 липня відбудеться о 20:55 за Київським часом. Місяць перебуватиме в знаку Лева.

Такі дні астрологи називають несприятливим часом, коли сили обмежені, а важливі заходи рекомендується перенести на інший день. Словом, прислухайтеся до рекомендацій, і буде все добре!

Чим особливий молодик 28 липня

Мінус нинішнього молодика полягає в тому, що через слабку енергію Місяця і несприятливе поєднання Меркурія, Сатурна та Марса з Ураном може бути присутня невпевненість у собі та своїх діях.

Однак молодик у знаку Лева перебуватиме в гармонійному аспекті з Юпітером – планетою везіння та удачі. Це означає, що реалізація планів може бути успішною, тому експерти рекомендують без страху дивитися в майбутнє і будувати плани на наступний місяць.

Що потрібно зробити в молодик 28 липн

У молодик зорі рекомендують планувати майбутнє та загадувати бажання. Можна попросити любові на все життя, здоров’я та благополуччя у Всесвіту. Щоб матеріалізувати бажання, астролог Валентина Вітрок пропонує виконати просту процедуру: взяти чистий аркуш паперу та записати на ньому все, про що мріє ваша душа.

Що не варто робити в молоди

Найголовніше в молодик – не бажати нікому нічого поганого, уникати “бурі” і залишити всі погані думки та події в минулому.

Також не рекомендуються поїздки, переїзди, проведення важливих зустрічей, кардинальна зміна іміджу, великі покупки та вживання дорослих напоїв.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page