fbpx

Молодик у Рибах подарує цим 4 знакам Зодіаку унікальну можливість: вони найбільше відчують на собі вплив Молодика

Цей молодик відбудеться в містичних Рибах.

Підсумок: ці знаки Зодіаку найбільше відчують на собі вплив молодика

Місячний цикл сповнений злетів і падінь, але кожна фаза важлива. І якщо ви належите до знаків зодіаку, на яких молодий місяць найбільше впливає, ви знаєте, що початок може здаватися страшним, а закінчення часто гіркими. Якщо ви зараз думаєте про довгий шлях, знайте, що завжди здається неможливим досягти фінішу, якщо ви навіть не зробили першого кроку!

Пікові моменти місячного циклу припадають на два різні періоди: молодик і повний місяць.

У той час як останній є інтенсивним і драматичним, перший є більш тонким досвідом, але це не робить його менш потужним. Насправді молодий місяць є тим, що починає цикл, оскільки він символізує початок нової глави. Теми та ситуації, які, як правило, виникають під час молодика, часто неймовірно значущі, розкриваючи можливості, якими слід скористатися. І якщо ви прагнете розпочати проєкт або почати нові стосунки під час молодика, це матиме набагато більше шансів на успіх!

Другий молодик 2023 року, який відбудеться 20 лютого розгорнеться в мрійливих, емпатичних та творчих Рибах, підкреслюючи те, що нас усіх об’єднує. Однак це також нагадування відпустити те, за що ви трималися.

Риби є мінливим водним знаком, який заохочує прощати, тому дайте собі дозвіл перестати турбуватися про минуле, яке ви не можете змінити, і майбутнє, яке не було обіцяно. Зрештою, гарантований лише подарунок, тому обов’язково скористайтеся ним.

Відокремлюючись від серйозного і важкого з’єднання з Сатурном, цей молодик спонукає вас напитися життям, не втрачаючи орієнтації. Є де насолодитися задоволеннями, не втрачаючи свідомості! Сатурн — це планета, яка надає пріоритет обмеженням, і все ж Риби — це знак зодіаку, який плекає атмосферу нескінченності та розірваних кордонів.

Під час цього молодика знайдіть у собі сили пірнути у відкритий океан, щоб зіткнутися з приголомшливою правдою про те, що чекає вас у невідомому. Але перш ніж заблукати на глибині, переконайтеся, що ви знаєте, як доплисти до берега.

Якщо ваш знак сонця, знак місяця або, що більш важливо, ваш висхідний знак підпадає під один із наступних знаків зодіаку, майбутній молодик Водолія може означати важливий поворотний момент у вашому житті.

Ось чому ці знаки зодіаку найбільше відчують на собі вплив молодика:

Близнюки

Останнім часом люди не перестають говорити про вас, Близнюки. І цей Молодий Місяць принесе прилив енергії у ваш 10-й дім публічного іміджу, спонукаючи вас публікувати новини, які змінять ваше життя або покращать вашу репутацію!

У вас є можливість отримати значущі нагороди прямо зараз, особливо якщо ви готові взяти участь у конкурсі або подати заявку на роботу, яку ви бажаєте прямо зараз.

Не зависайте! Оскільки цей молодий місяць задасть тон у вашій професійній сфері, ви можете бути впевнені, що ваша рішучість не буде марною. Ви збираєтеся піднятися на наступну сходинку дуже важливої ​​драбини, не озирайтеся назад.

По правді кажучи, ви можете досягти вершини набагато раніше, ніж очікувалося. Ви Близнюки, і коли Близнюки нарешті чимось зацікавляться, ніщо не зможе перешкодити їм цього досягти.

Діва

Ваші відносини змінюються, Діва. Оскільки цей новий Місяць започатковує нове розуміння принципу “віддавати і брати”, ви відчуваєте мотивацію зробити ваші партнерства ще більш значущими!

Перебираючи правду про свій сьомий дім коханців, дружби та навіть ворогів, ви зрозумієте головних гравців у своєму житті та ролі, які кожен із них відіграє.

Ви також придивіться до того, як ви сприяєте своїм стосункам і як впливаєте на них.

Пориньте в динаміку, якою ви ділитеся з іншими, оскільки це може призвести до деяких дуже показових відкриттів, особливо коли справа доходить до того, з ким ви хочете провести цю наступну главу, Діва.

Стрілець

Цей молодик сильно вразить вас там, де ви найбільш вразливі. Будучи у вашому четвертому будинку домашніх і особистих справ, цей молодий Місяць особливо просвітить все, що відбувається за зачиненими дверима, подалі від сторонніх очей.

І якщо у вас немає куточка світу, де ви відчуваєте себе в безпеці, захищеності і, перш за все, гостинні, тоді вам, можливо, варто подумати про те, де ви вирішили пустити своє коріння, Стрілець!

Цей молодий Місяць може спонукати вас прибрати квартиру, спланувати сімейний кіновечір, або навіть переїхати, або навіть кардинально змінити своє життя.

Слухай своє серце, і ви знатимете, що робити. Щоб Стрільці почувалися достатньо комфортно, щоб досліджувати світ, їм потрібен гарний, організований і спокійний дім, куди б вони поверталися після пригод або важкого робочого дня.

Риби

Зізнайтеся, Риби, вам подобається, щоб вас помічали і цінували. Навіть якщо ви більш сором’язливі, замкнуті Риби, які вважають за краще уникати уваги, ви не можете не хотіти відчувати, що вас розуміють і цінують такими, якими ви є!

І з цим Молодиком ви будете на вершині думок усіх, оскільки цей Молодик впливатиме на ваш перший будинок. Будьте готові подивитися в дзеркало і побачити щось абсолютно нове.

Зробіть щось, що символізує те, як ваша особистість змінюється та розвивається з часом і досвідом.

Ви можете бути не тією людиною, якою були раніше, але це добре, це означає, що ви пішли на ризик і відкрилися життю. І врешті-решт завдяки цьому ти став сильнішою та цікавішою людиною.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page