fbpx
гороскоп
Молодик в кінці травня: що варто зробити, щоб не попасти в халепу, і притягнути, наче магнітом, удачу

Молодик в кінці травня: що варто зробити, щоб не попасти в халепу, і притягнути, наче магнітом, удачу

Молодик у травні 2022 відбудеться о 14:30 за київським часом. Оновлення місячного циклу відбудеться в сузір’ї Близнюків.

Молодик в Близнюках – період, коли багато хто може втратити пильність і обережність. Така розгубленість може обернутися серйозними наслідками. У цей день особливо уважними варто бути водіям. Важливі справи і вирішення питань, що вимагають акуратності краще відкласти на інший день. У день молодика деякі можуть відчувати, що їх зусилля не приносять належного результату. Однак ні в якому разі не можна опускати руки і піддаватися апатії. Потрібно буквально змушувати себе діяти, потім прийде натхнення і приплив енергії для нових звершень.

Про те, в які дні місячного циклу можна розраховувати на успіх у справах і здійснення поставлених цілей, а коли варто проявити особливу обережність, читайте в матеріалі: Місячний календар на червень 2022: найкращі і небезпечні дні.

У день нового місяця можуть загострюватися тривога і хвилювання і зростати ймовірність конфліктних ситуацій, суперечок і розбіжностей з оточуючими. Емоційний фон нестабільний і настрій може різко змінюватися. Потрібно особливу увагу приділити здоров’ю, в молодик можуть загострюватися хрoнічні захвoрювання.

Молодик 30 травня 2022 – що можна робити

День оновлення місячного циклу найкраще провести, знизивши спілкування до мінімуму. Це допоможе уникнути серйозних суперечок, які можуть тягнутися за вами весь наступний місяць. Перша місячна доба – сприятливий день для довгострокового планування і постановки цілей на поточний період. Починати реалізовувати свої ідеї можна вже на другий день місячного календаря.

У день молодика не варто перевантажувати себе інформацією. Надлишок новин може привести до безсоння і нервового напруження. Прогулянки на свіжому повітрі, помірні фізичні навантаження і медитація допоможуть зберегти здоров’я і нервову систему. Розвантажувальний день допоможе зміцнити захисні сили організму. У цей день віддавайте перевагу пісному м’ясу, рибі та овочам.

Що не можна робити в молодик

День оновлення небесного світила не підходить для прийняття важливих рішень і підписання документів. Також в цей день не варто:

Давати і брати в борг гроші, здійснювати великі фінансові операції.

Починати нове – будь-які починання в день нового місяця не увінчаються успіхом, можна тільки складати план дій.

Піддаватися негативним емоціям – злість, ревнощі можуть обернутися проти вас.

Навантажувати себе важкою фізичною роботою – сили організму в молодик ослаблені, це може підірвати здоров’я.

Проводити косметичні процедури та операції.

Переїдати і вживати випивку.

Фото ілюстративне