fbpx
гороскоп
Молодик, який ось-ось настане, спустошить ваш гаманець: Астрологи дають цим “обраним” знакам Зодіаку поради, як вберегти свої фінанси, хоч на “хліб з маслом”

Молодик, який ось-ось настане, спустошить ваш гаманець: Астрологи дають цим “обраним” знакам Зодіаку поради, як вберегти свої фінанси, хоч на “хліб з маслом”

Астрологиня, якій довіряють мільйони, розповіла, які знаки Зодіаку можуть залишитися без фінансової підтримки після 26 вересня. Йдеться про двох представників зодіакального кола.

Пам’ятайте, “чорну смугу” можна обійти. Головне, серйозно віднестись до прогнозу спеціалістів, які знають в цьому толк!

Бажаємо вам удачки!

Овен

На уродженців цих знаків Зодіаку чекають приємні витрати. Ви можете купити собі те, про що давно мріяли: новенький дорогий смартфон, якісь меблі додому, побутову техніку, відносно недорогий транспорт (самокат або велосипед). Також можуть бути витрати, пов’язані з освітою: оплата навчання собі або дітям, покупка якихось навчальних курсів, тренінгів, інтенсивів і так далі.

Також астрологи припускають, що можуть бути витрати, пов’язані зі здоров’ям: консультація у лікаря, здача платних аналізів, покупка абонемента в спортивний зал або витрати на тренера/дієтолога.

Риби

На вас чекає поїздка до родичів, необхідність дати комусь велику суму грошей на безоплатній основі (пожертвування, повернення боргу, можливо, у вас навіть поцуплять гроші). Також ви можете багато витратити на подарунки рідним. Якщо ви зважитеся купувати в цей день або днем раніше техніку, вона спричинить певні витрати – можливо, вона буде куплена за завищеною ціною, або її доведеться ремонтувати. Тому астрологи радять все ж відкласти всі покупки на період після третього жовтня.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua