fbpx

Моя бабуся вигнала мене з моєю дружиною на вулицю у скрутний момент з квартири в Івано-Франківську, цього хотіла моя теща. Ми жили в квартирі моєї мами, дітей поки не завели, бо чекали на покращення фінансового стану нашої родини. А тут усе це навалилося. Зарпрати суттєво знизилися, а хазяїн підняв оренду

Ми із дружиною – молода сім’я, разом живемо два роки. Ми жили в квартирі моєї мами, дітей поки не завели, бо чекали на покращення фінансового стану нашої родини.

І я, і Соня працювали, накопичували гроші, відкладали, в результаті накопичили суму, достатню для того, щоб вкластися в будівництво – залишилося почекати близько року і віддати суму, що залишилася.

Але одного разу мамі довелося продати ту квартиру, де ми живемо, і я попросився тимчасово пожити у моєї бабусі, яка теж має квартиру в Івано-Франківську.

Вона дозволила, оголосивши перед цим свої умови , треба сказати, що вони були для нас досить прийнятні).

Так ми прожили протягом трьох місяців, але одного разу, завдяки моїй тещі, все зруйнувалося.

Справа в тому, що вона почала тісно спілкуватися з моєю бабусею теща Ірина Тимофіївна і почала налаштовувати її проти нашої родини.

Справа в тому, що вона ще спочатку була проти нашого шлюбу і постійно намагалася робити так, щоб нам із дружиною було гірше.

Зокрема, вона сказала бабусі, що я ображаю свою дружину, змушую її працювати і таке інше.

І ось, одного дня, її слова допомогли їй досягти свого – бабуся попросила нас піти.

Ми намагалися вмовити її почекати ще буквально півроку – і ми зможемо з’їхати вже у свою квартиру, але бабуся була непохитною у своєму бажанні.

У результаті ми у жовтні місяці були змушені піти з її будинку. Ми були в повному сум’ятті: йти нам не було куди.

Нав’язуватись друзям ми не хотіли, а родичі дружини всі були яро проти нашого шлюбу і не хотіли допомагати нам.

Нас трохи врятував мій батько, давши трохи грошей на те, щоб ми змогли винайняти квартиру на кілька місяців.

Що робити тепер, коли на нашу країну на додачу навалилося ще й все це – ми не знаємо, тому що майже всі гроші йдуть на сплату квартири в новобудові, протриматися нам залишилося ще чотири місяці, та чи добудується вона? Чи не прийдеться втікати?

У результаті тепер дружині Софії доводиться працювати понаднормово, а я змушений піти на нічний підробіток. Зарпрати суттєво знизилися, а хазяїн підняв оренду.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page