fbpx
життєві історії
Моя дівчина Катя зайнялася самоосвітою. Вона, як і раніше, сидить в інтернеті годинами безперервно, але тепер вона там читає наукові статті. І ось прочитала, що все шкідливо – порошки, шампуні, мило, миючі і так далі. І методично почала капати мені на мозок, що якщо я не припиню митися щодня з гелем для душу, а руки після вулиці мити з милом, то через десять років буду зморшкуватим стариганом. Через два місяці я перестав митися

Моя дівчина Катя, з якою я чотири місяці живу, зайнялася самоосвітою. Самоосвіта полягає в тому, що вона, як і раніше сидить в інтернеті годинами безперервно, але тепер вона там читає наукові статті.

Складно сказати, наскільки вони наукові, так і то щось близько однієї статті в тиждень, але і цього обсягу вистачило, щоб у неї почав їхати мозок.

Вона вичитала, що хімія в милі і іншому гігієнічно-душовому приладді виключно погано впливає на шкіру і організм людини в цілому. І методично стала капати мені на мозок, що якщо не припиню митися щодня з гелем для душу, а руки після вулиці мити з милом, то через десять років буду зморшкуватим стариганом.

Ну це, щоб ви розуміли, позитивний розклад. При негативному я вже через п’ять років відлечу на небо, тому що мило змиває захисний бар’єр з корисних бактерій шкіри, а разом з ним – і здорові клітини шкіри.

І це все через те, що я мию руки, друзі.

Насідала Катя на мене досить довго, але в підсумку через два місяці здався. Але здався не просто так, а з метою провчити. Перестав використовувати миючі засоби для людського тіла, і “очищався” виключно водою.

Через три тижні на роботі стали дивно на мене поглядати. Я зрозумів, що почалося… Пояснив начальству ситуацію, попросив відпустку за свій рахунок, і пішов на відпочинок, поки колектив не задихнувся.

Для більшого ефекту відпустив кущі під пахвами в буйний ріст. Через тиждень чув, що хоч десять раз в день мийся, через п’ять хвилин після душа знову пахнеш природними ароматами. Думав, що Катя ще трохи – і не витримає.

Але їй було абсолютно все одно. Відчуття було таке, що їй мало того, що ні краплі не противно, але вона навпаки може носом в мене в поткнутися і вдихнути з насолодою. І на її почуття до мене мій запах ніяк не впливав.

Я вже зневірився і готувався до маленького скандалу, покликаному відвоювати моє право на шампуні. Але трапився у моєї мадам спалах пристрасті. І ось тут ми зрозуміли, що дещо не так.

Після того, як я відсахнувся від Каті і сказав, що не можу, вона насторожилася. Після того, як ні в той день, ні на наступний нічого між нами так і не сталося, вона перша бігом побігла в ванну з тюбиком гелю для душу і скрабом.

Ось ще таке питання – навіщо вона це зберігала, раз все так шкідливо? Одним словом, любов до натуральності переможена. Тепер ми чисті і не смердючі.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page