fbpx

Моя донька почала зустрічатися з чоловіком, який на три роки старший від мене. Я одразу була проти і думала, що донька під моїм тиском розійшлася з Ігорем Миколайовичем, та де там. Ніби в якомусь детективі, але мені вдалося виявити їхні стосунки і тоді донька сказала, що переїде до чоловіка, якщо я не відстану

Моя донька почала зустрічатися з чоловіком, який на три роки старший від мене. Я одразу була проти і думала, що донька під моїм тиском розійшлася з Ігорем Миколайовичем, та де там. Ніби в якомусь детективі, але мені вдалося виявити їхні стосунки і тоді донька сказала, що переїде до чоловіка, якщо я не відстану.

Ніколи не думала, що зі мною таке станеться.

Моя донька Діана, напевне, як і для кожної матері, найгарніша. Коли ж донька виросла це й дійсно стали помічати не тільки я, а й хлопці. До доньки залицялися різні, і однолітки, і при грошах, і бідні студенти, та вибір на якому вона зупинилася, я зовсім не одобряю.

Спочатку я й не могла подумати, що між моєю донькою і її вчителем з малювання може щось бути. Так, вони добре спілкувалися, Ігор Миколайович допомагав їй іноді з уроками, і навіть став другом сім’ї.

З ним мені було про що поговорити, приємний чоловік навіть на три роки старший від мене, тож спільні теми для обговорення в нас були.

Та згодом я почала помічати від нього навіть занадто велику увагу до доньки. Будучи ще не повнолітньою Діана все заперечувала, тож я й перестала переживати, адже доказів в мене не було.

Час минав і невдовзі після 18-ліття донька зізналася, що між нею та Ігорем Миколайовичем не тільки вчительські стосунки. Я спочатку навіть не повірила подумала, що це якийсь жарт. Та пізніше й сам чоловік підтвердив, що ніби любить мою доньку.

Тоді Діана жила в нас і звісно ми її забезпечували, тож я їй наголосила, якщо не кине того свого залицяльника то залишиться без грошей.

На моє щастя, донька кинула Ігоря Миколайовича, а за деякий час почала зустрічатися зі своїм однолітком. Діана навіть привела Дениса до нас на знайомство і тоді я повністю заспокоїлася.

Десь з пів року тривав мій спокій, допоки з різних джерел не почали доходити чутки ніби моя донька знову зустрічається з тим вчителем. Я не могла це залишити без уваги, Діана все одно б все заперечувала тож я вирішила за нею прослідкувати.

Для цього навіть замовила перуку в інтернеті, і одного дня вирушила в слід за донькою. Спочатку це була просто книгарня, якийсь салон, але все-таки Діана пішла на зустріч з Ігорем Миколайовичем.

Вони зустрілися в кафе майже на іншому кінці міста, просто так я б туди навіть і не думала прийти.

Спочатку зустріч виглядала ніби просто між двома друзями, але потім я побачила як чоловік почав обіймати доньку, а згодом і поцілував. Діана з легкістю відповідала на такі дії вчителя.

Я з усіх сил намагалася не підійти до цієї “чудової” пари і мені це майже вийшло, якщо б вони не поцілувалися іще раз. Тоді я зчинила “бурю”, і забрала свою доньку додому, і там вже почала свою лекцію.

Діана зізналася, що навіть не зустрілася ні з яким однолітком, а розіграла таку сцену зі своїм другом. Після того донька сказала, що переїде до Ігоря Миколайовича, якщо я не залишу їх в спокої, але я й подумати не могла, що це буде правда..

Я не думала, що її слова правда, але сьогодні я не знайшла речей доньки в кімнаті. Там була лише записка, щоб я її не шукала.

Навіть не знаю що робити… Невже немає шансу роз’єднати цю парочку?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page