fbpx
життєві історії
Моя дружина марно витрачає гроші й не може зупинитися, зовсім не вміє заощаджувати, а нам це зараз необхідно! Але я не можу на неї вплинути через її стан – ми очікуємо на появу малечі. Купує непотрібні взагалі речі, тягне додому все, на що впало око. Мій батько говорить, що мені потрібно просто перестати їй дорікати в цьому і почати більше працювати

Моя дружина марно витрачає гроші й не може зупинитися, зовсім не вміє заощаджувати, а нам це зараз необхідно! Але я не можу на неї вплинути через її стан – ми очікуємо на появу малечі. Купує непотрібні взагалі речі, тягне додому все, на що впало око. 

Мені просто незрозуміло як моя дружина не розуміє, що у важкі періоди життя потрібно намагатися економити. Я розумію, що вона зараз в стані очікування малечі, однак це не привід для того, щоб витрачати останні гроші. Я намагаюся максимально заощадити накопичені кошти, щоб в майбутньому нам було легше. І я розумію її невдоволення, але це лише ж тимчасовий період. Незабаром все нормалізується, і ми почнемо жити так, як і раніше.

Мої друзі кажуть, що я не повинен так на неї зриватися, хоча вони розуміють моє невдоволення. Безумовно, я теж розумію, що іноді надто багато від неї вимагаю і сварю без приводу. Проте, я роблю це заради нас. А коли вона витрачає гроші, то думає тільки про себе. Адже всі її покупки в такому стані націлені виключно на задоволення її потреб. І, найприкріше, що придбані нею речі потім лежать без застосування. Я не розумію, в чому сенс, і прошу її пояснити, але вона не може. Вона просто посилається на те, що їй захотілося і тепер вона шкодує про це…

Я вже думав просто відібрати у неї карту або поставити ліміт на витрату коштів, але на практиці це просто забирає багато часу. Іноді вона ходить за продуктами і не купує нічого особистого, а якщо я блокую кошти, то завжди залишається незрозуміла сума, яка повинна бути витрачена. Знову ж таки, я дорікав її в цьому, але не міг натиснути через її положення. Все-таки їй не можна нервувати.

Мій батько говорить, що мені потрібно просто перестати їй дорікати в цьому і почати більше працювати. Він розуміє, що це єдиний варіант, який зараз може принести спокій в нашу сім’ю. Мені просто потрібно змиритися з її витратами. Їй же необхідно змиритися з тим, що у неї зараз такий період, але я переживаю. що вона продовжить робити це несвідомо й потім, навіть якщо буде намагатися контролювати себе.

Можливо, мені дійсно варто послухати тата. Все-таки вони багато пережили з моєю матір’ю і саме їх приклад надихає мене, коли я думаю про сім’ю. Стільки пройти з людиною і не розлучитися коштує багато! Адже в наш час не прийнято мати міцні зв’язки, тому що цінуються короткострокова вигода і лицемірство.

Так чи інакше, але сподіваюся у мене вийде з нею поговорити. Все-таки ми – одна сім’я і в майбутньому нас чекають багато труднощів, які не можна буде вирішити звичайними істериками. Виховання дітей ніколи не буває легким.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook