fbpx

Моя дружина таємно від мене придбала нову автівку. Але ж є й інші проблеми, як, наприклад, придбання більш комфортного житла, бо живемо в однокімнатній квартирі. Якби не дочка, подав би на розлучення. Він на моє здивування це підтвердив, розповівши про якусь міфічну спадщину. Прийшла смс із банку про прострочені платежі на моє ім’я, Леся зробила круглі очі

Моя дружина таємно від мене придбала нову автівку. Якби не дочка, подав би на розлучення!

Справа в тому, що у нас у сім’ї є машина. Не шикарна, але пристойна іномарка. Я завжди відводжу дружину на роботу та забираю Лесю звідти. Вона має права і вона бере машину завжди, коли їй це треба. Але дружина вирішила, що їй потрібний свій окремий автомобіль.

Я намагався їй пояснити, що в цьому немає потреби, але Леся наполягала на своєму. Мало того, що немає грошей на таку покупку, то ще й витрати зайві. Я б зрозумів, якби у нас зовсім не було авто, але навіщо такі витрати?

Адже є й інші проблеми, як, наприклад, придбання більш комфортного житла, бо живемо в однокімнатній квартирі.

Дружина образилася, і за допомогою свого брата придбала машину в кредит. Спершу казала, що гроші їй дали батьки, але я не повірив. Жодних накопичень у тестя з тещею немає, живуть від зарплати до зарплати, часто просили допомоги у нас. Звідки раптом у них гроші?

Я вирішив запитати тестя, і він на моє здивування це підтвердив, розповівши про якусь міфічну спадщину. Я не повірив, але вдав, що вірю. Потім став помічати, що нам не вистачає грошей на сімейні потреби, хоч заробляємо нормально. Помітив це по продуктах і зрозумів, що дружина почала заощаджувати. Але не на собі, а на харчуванні. Сама ж вона, як і раніше, купувала одяг, косметику.

Я здогадувався, що гроші в когось із знайомих позичені, але не знав, як це з’ясувати. Не питати ж усіх друзів та родичів напряму! Але все прояснилося навіть швидше, ніж я очікував.

Прийшла смс із банку про прострочені платежі на моє ім’я. Я спочатку не повірив, а коли прочитав, то дізнався, що дружина у графі «поручитель» записала мене і мій контактний номер.

Моєму обуренню не було меж. Я показав їй повідомлення, Леся зробила круглі очі, а потім зізналася, що взяла кредит на машину. між нами стався конфлікт, але я ще виявився винен, що не дав їй грошей. Але їх у мене просто нема! Якщо її подруги мають свої машини, то це не означає, що потрібно залазити у величезні борги та купувати іномарку, та ще й нову з салону.

Не знаю, що робити. Є небагато грошей у мене на рахунку, я можу погасити її кредит, але не хочу. У нас були спільні плани продати квартиру, додати та купити хоча б двокімнатну. Але як після цього довіряти дружині? Якби не дочка, подав би на розлучення.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page