fbpx
життєві історії
Моя дружина жодного дня не працювала і не хотіла дітей. За 10 років у шлюбі ми так і не стали батьками, хоч я її дуже про це просив. І  тут моя фея перетворилася на розважливу та продуману особу, яка почала ділити наше майно. Ми могли б вирішити це питання по-доброму, бо я не претендував на її машину та інші дорогі подарунки. Їй цього здалося мало і вона хоче відсудити половину квартири, на яку гроші дали мої батьки, а цей факт не було зафіксовано документально

Моя дружина жодного дня не працювала і не хотіла дітей. За 10 років у шлюбі ми так і не стали батьками, хоч я її дуже про це просив.

Поліна спочатку вчилася, потім вирішила, що здобутої освіти їй не досить і пішла ще на якісь курси отримувати ще одну професію – фотографа.

Закінчивши їх, передумала працювати у цій сфері і вирішила зайнятися астрологією і езотерикою.

Днями сиділа на інтернетівських тренінгах, їздила зі своєю групою на місця сили, а мене переконувала, що цим можна буде добре заробляти.

Я був не проти, любив її дуже і навіть пишався, що моя жінка така різностороння, непересічна і цілеспрямована. Згодом став помічати, що ці практики йдуть їй не на користь.

Поліна все більше і більше поринала у свій світ і поступово втрачала зв’язок із реальністю. Називала себе чарівницею, яка може змінити життя людини, а оскільки черги з бажаючих не спостерігалося, вона почала намагатися переробити мене.

Я людина прагматична і в усі ці речі не вірю, волію самому будувати своє життя, а не покладатися на долю та вищі сили. На цьому ґрунті почалися між нами розбіжності, які призвели до охолодження в наших взаєминах і до розлучення.

І  тут моя фея перетворилася на розважливу та продуману особу, яка почала ділити наше майно. Ми могли б вирішити це питання по-доброму, бо я не претендував на її машину та інші дорогі подарунки, які робив усі ці роки. Це крім оплати різноманітних курсів та закордонних путівок до Мексики, Індонезії, Непалу, на Балі та в інші екзотичні країни.

Але їй цього здалося мало і вона хоче відсудити половину квартири, на яку гроші дали мої батьки. Питання спірне, тому що цей факт не було зафіксовано документально.

Недарма кажуть: «Хочеш дізнатися про людину – розлучись з нею». Ніколи не думав, що моя трепетна і піднесена дружина перетвориться на ненаситну акулу, готову на все заради свого збагачення.

Квартиру вона, звичайно, не отримає – я цього не допущу, але всім хочу дати на майбутнє пораду – не надто довіряйте своїм половинам, як би ви їх не любили, і укладайте шлюбний контракт, якщо є що втрачати! Всім миру й добра!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page