fbpx

Моя колега і давня подруга Мілана запросила вчора мене і ще наших трьох колежанок в гості. Ми купили пляшку ігристого, торт і зайшли до Мілани. Тільки вийшли на вулицю, чую, як нова каже: «А ви бачили, яке у неї павутиння по кутах?» А друга відповідає: «А пилу скільки!» У мене пропав дар мови, але тут на допомогу прийшла наша старша співробітниця Галина. Я вважала, що це особиста справа кожного, наскільки чисто у його квартирі. Я працюю в готельному секторі

Моя колега і давня подруга Мілана запросила вчора мене і ще наших трьох колежанок в гості.

Ми купили пляшку ігристого, торт і зайшли до Мілани. Моя подруга – чудова господиня: вона любить і, головне, вміє готувати так, що пальчики оближеш. Хвилина – і стіл накритий! Ми повечеряли, випили по келиху, поспілкувалися і почали розходитися.

Тільки вийшли на вулицю, чую, як нова каже: «А ви бачили, яке у неї павутиння по кутах?» А друга відповідає: «А пилу скільки!»

У мене пропав дар мови, але тут на допомогу прийшла наша старша співробітниця Галина: «Добре, що помітили та сказали – до себе в гості я вас ніколи не покличу!»

Вдома я покопалася в інтернеті і поцікавилася, як люди ставляться до безладу в чужому будинку, адже раніше я вважала, що це особиста справа кожного, наскільки чисто у його квартирі. Зробила висновки.

Більшість несподіваних гостей реагують адекватно на дрібні похибки типу немитого посуду та відсутність стерильної чистоти в будинку. Друга категорія – ті, які все розглянуть, зроблять висновки, але ввічливо промовчать.

Але зустрічаються екземпляри, яким до всього є діло, вони заглянути у всі щілини. Ці люди свого безладдя не помічають, зате ваше обговорять із задоволенням. Таких у гості краще не запрошувати!

Якщо ти мала необережність покликати таку людину в будинок, то будь готова, що тебе перевірятимуть на охайність.

Я працюю в готельному секторі, тому давно сама знаю, на що люди звертають увагу, коли визначають, яка ти господарка.

Пісок – атрибут дитинства. Якщо у вас в будинку маленька дитина, то остаточно позбавишся слідів піску на килимку ти ще не скоро. А ось деяким тіткам це може не сподобатися.

Відполіруй дзеркало біля входу та скло у передпокої: туди дивитимуться в першу чергу! А також не забудь про вікна та дзеркала по всьому будинку.

Звертають новоприбулі увагу на чистоту у коридорі. Пил, брудне взуття та речі не на своїх місцях створять про господиню погане враження.

Обов’язково поміняй мило у ванній, протри там дзеркало і все, що може бути в розводах.

Подбай про чистоту і порядок у кімнаті, де прийматимеш прискіпливих гостей. І уважніше з павучками: вони працюють досить швидко!

На особливу увагу заслуговує посуд: навіть на митих склянках і вилках можуть залишатися розводи, якщо ти їх не протирала.

В унітаз і умивальники деякі теж спробують заглянути, тож відмийте їх максимально.

Гостей-ревізорів зацікавлять навіть твої гребінець та ножі на кухні! Але якщо про смачне частування ніхто нічого не згадує, може, особливо й не старатися?

У гості усі люблять ходити туди, де смачно готують. Гостиною людиною вважають того, хто завжди радий гостям. Але в будинку ідеально чисто не може бути завжди, бо іноді неможливо все встигнути. І як бути? Мудрі люди придумали приказку: прийшов у гості – будь сліпим, а йдеш – стань німим! Мені ці слова жуже подобаються.

Всім миру, затишку й гармонії!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page