fbpx
життєві історії
Моя кума з дитиною переїхали 7 років тому. Тепер їй в Україні, як вона каже, навіть повітря не підходить. У мене не так, я хочу додому, хоча я косметолог і вже тут теж маю клієнток-українок. Двом заможним росіянкам відмовила. Ми з сином тут 7 місяців. Місто схоже на міраж. Але у цьому місті ще багато того, чим здивувати! Розкіш усюди. Навіть на автобусних зупинках!

Моя кума з дитиною переїхали 7 років тому. Тепер їй в Україні, як вона каже, навіть повітря не підходить. У мене не так, я хочу додому, хоча я косметолог і вже тут теж маю клієнток-українок. Двом заможним росіянкам відмовила. Не можу переступити через себе і свою гідність.

Дубай – місто, схоже на міраж. Він виріс із неживої пустелі буквально за 20 років, щоб радувати людей своєю красою, технологічністю та безпекою.

Про те, що в Дубаї поліцейські їздять на спорткарах, а в центрі міста розташований найвищий будинок у світі, знають майже всі. Але в цьому місті ще багато того, чим здивувати!

Ось приміром, Дубай – дуже молоде місто. Понад половину населення цього міста становлять люди 25-34 років. І лише 15% мешканців старше 45! Для порівняння, у Берліні, Римі та більшості інших мегаполісів більше половини населення старше 40 років.

У Дубаї розкіш усюди. Навіть на автобусних зупинках!

Автобусні зупинки у місті оснащені системою кондиціонування та зволоження повітря, а в деяких навіть встановлені спеціальні арома-машини, які розповсюджують приємні парфумерні композиції.

Кішкою у Дубаї нікого не здивуєш. Всі ми любимо кішок, не дарма стільки милих мемів та відео в інтернеті пов’язані саме з ними. Але жителям Дубая мало звичайних домашніх кішок – вони вважають за краще заводити екзотичних вихованців.

Не дарма в цьому місті найбільше людей тримають вдома левів, тигрів, орлів і навіть крокодилів як домашніх тварин! Ми були в гостях в родині друзів моєї куми, так у них вдома живе левеня!

У Дубаї майже не скоюють злочинів. Загалом ніяких! І це мені мабуть найбільше подобається.

Дубай – одне з найбезпечніших міст світу. 99% жителів міста почуваються у безпеці, гуляючи ночами. Це найвищий показник у світі! Крім того, поліцейські тут приїжджають на виклик швидше, ніж будь-де у світі.

Ще один цікавий факт: Дубай – найміжнародніше місто світу. 80% його населення вільно розмовляють англійською мовою. Тому Дубай – ідеальний напрямок для тих, хто хоче вільно заговорити англійською, і побачити останні досягнення науки і техніки, і просто відпочити на пляжі. Чи, як оце ми, тимчасово сховатися від війни й небезпеки…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page