fbpx
життєві історії
Моя люба дівчинко, коли ти одного разу помітиш, що я старію. Цей лист проникає у саме серце, і вже не можеш думати ні про що інше

Моя люба дівчинко, коли ти одного разу помітиш, що я старію, прошу тебе, будь ласка, будь терпляча і спробуй зрозуміти, що я відчуваю.

Коли я в розмові буду багато разів повторювати одне і те ж, не перебивай мене, щоб сказати: «Ти вже це говорила хвилину тому».

Просто послухай, будь ласка. Згадай ті часи, коли ти була маленькою, і я перечитувала тобі одну і ту ж казку щовечора, поки ти не заснеш.

Коли ти побачиш моє невігластво щодо нових технологій, дай мені час, щоб вивчити їх, і не дивись на мене так…

Згадай, дорога, як я терпляче навчала тебе багатьом простим речам: користуватися столовими приладами, одягатися, розчісувати волосся…

Коли ти помітиш, що я старію, прошу тебе, будь ласка, будь терпляча і спробуй зрозуміти, що я відчуваю.

Читайте також: Pятує, зцiлює і твоpить чудеcа: таємниця головної молитви будь-якого хpистиянина, про яку вам ніхто ніколи не розповідав

Якщо я час від часу буду втрачати суть розмови, дай мені час, щоб згадати, і якщо я не зможу зробити це, не нервуй і не показуй нетерпіння і зарозумілості. Просто знай, що для мене найголовніше – це бути поруч з тобою.

І коли мої старі, втомлені ноги не дозволять мені йти так швидко, як раніше, дай мені свою руку.

Згадай, що я теж підтримувала тебе, коли ти робила перші кроки.

І коли цей день настане, не сумуй… просто будь зі мною і стався до мене з розумінням, поки я не доберуся до кінця свого життя.

Я завжди буду дорожити тим часом і тією радістю, які ми розділили разом.

Я щодня дарувала тобі усмішки і любов, а зараз, я просто хочу сказати, що я люблю тебе… моя люба дівчинка.

facebook