fbpx
життєві історії
Моя мама проти таких подарунків з боку сватів. Вона вважає, що ми дорослі люди, і повинні самі подбати про себе. Мені й самій незручно, адже якщо глянути в яких умовах живуть батьки Влада, то хочеться навпаки – їм допомогти. У моїх батьків особняк, в якому євроремонти, сучасна техніка, але вони навіть в думці такого не мають

Моя мама проти таких подарунків з боку сватів. Вона вважає, що ми дорослі люди, і повинні самі подбати про себе. Мені й самій незручно, адже якщо глянути в яких умовах живуть батьки Влада, то хочеться навпаки – їм допомогти. У моїх батьків особняк, в якому євроремонти, сучасна техніка, але вони навіть в думці такого не мають.

Я просто вихована в геть іншій обстановці, тому й не розуміла таких вчинків свекрів. Так, це добре, коли батьки допомагають, але щоб не перегинали палицю, адже тоді втрачається інтерес робити щось самостійно.

Коли я познайомилася з родичами чоловіка, мене здивував один факт – батьки мого чоловіка завжди жили для своїх дітей і завжди давали кожному порівну. Моя свекруха ніколи не купувала для себе нового одягу, одягалася в секонд.

В квартирі у моїх других батьків скромна обстановка, на кухні у них немає жодної сучасної техніки. Моя свекруха разом зі своїм чоловіком виростили двох дітей – дочку і сина. Допомагали кожній дитині матеріально, коли вони отримували вищу освіту.

Потім допомогли придбати квартири кожному. Допомогли купити по автомобілю.

Мої батьки не такі. Коли моїй мамі виповнилося 17 років, моя бабуся сказала їй: “ти тепер відрізана скиба”. Мама не отримувала більше ніякої допомоги зі свого рідного дому. І в такому ж руслі вона виховувала і мене: що дорослі діти не повинні чекати або просити допомоги від своїх батьків.

Звичайно, моя мама підтримувала мене, коли я отримувала свою першу вищу освіту, але після закінчення університету я стала таким же відрізаним шматком. І це нормально для мене.

Коли я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком і дізналася, скільки Владу і його сестрі допомагають батьки, я була здивована. А тепер вони ще й онукам взялися допомагати. Переписали на сина своєї дочки квартиру.

Свого часу вони допомогли і дочці купити трикімнатну. І це ще не все. Одного разу мені зателефонувала Галина Павлівна і сказала про свій намір купити на заощадження, що залишилися квартиру і для нашого сина.

– Ви самі подумайте, в якому районі було б краще придбати для вашого сина квартиру, – сказала мені свекруха і назвала суму, на яку ми можемо розраховувати.

Я була проти таких подарунків з боку свекрухи. Але мій чоловік сказав, що його мама все одно не заспокоїться і що краще без зайвих емоцій ухвалити цей нескромний подарунок. Ми знайшли квартиру недалеко від нашого будинку. Обстановка всередині квартири нам була не важлива, хоча обрана нами однокімнатна квартира виявилася в досить непоганому стані.

Куплена квартира оформлена на свекруху, яка вже встигла скласти новий заповіт і на другого внука. Зараз ця квартира здається в оренду. Нашому синові вона зараз ні до чого, але всі гроші від оренди квартири передаються від бабусі онуку. Я і сьогодні проти таких подарунків для дітей та онуків.

Це дуже розслабляє підростаюче покоління. Звичайно, на якомусь етапі життя дітям не обійтися без допомоги батьків. Але будувати й облаштовувати своє доросле життя дорослі діти повинні самі.

А що ви думаєте з цього приводу? Чи допомагали вам ваші батьки на першому етапі дорослого життя?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook