fbpx
життєві історії
Моя молодша дочка на заробітках у Німеччині. Тут на неї чекає хлопець, Тимур, з яким вони три роки разом. Там вона зустріла нове кохання. Просить мене мовчати, хоче ще якийсь час потримати Тимура «запасним аеродромом»

Моя молодша дочка Оксана поїхала до Німеччини на заробітки, її покликала подруга. Їхала, щоб допомогти своєму хлопцеві Тимуру назбирати грошей і купити власне житло в Києві. Він відпустив її, чекає.

Працює вона в Німеччині вже другий рік, приїздила за цей час три рази додому, один раз до неї їздив її коханий Тимур.

Хлопець він хороший, вони вже три роки разом.

Але два місяці тому Оксана зізналася мені, що зустріла там нове кохання. Що вони вже навіть зняли квартиру й живуть разом. Мені стало сумно, але що вдієш, це її життя і її вибір.

Та ж я думала, що вона одразу розповість про все Тимурові, це принаймні було б чесно і правильно. Та дочка попросила мене мовчати і сказала, що й сама нічого колишньому коханому не розповість, бо хоче ще якийсь час потримати Тимура «запасним аеродромом»… Раптом в неї там не складеться, то вона, мовляв, повернеться до Тимура…

Це, звісно, моя дочка, я її люблю і не можу зрадити. Але мені не зрозуміти ці сучасні «подвійні» стандарти, відсутність принципів і чеснот… Не знаю, наче ми виховували обох доньок, намагаючись привити їм найкраща, але, видно, не все від батьків і виховання залежить. Діти виростають і обирають свої шляхи і близькі їм моралі…

Автор – Олена М.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook