fbpx

Моя невістка – дуже владна жінка. Вона відбирає у сина Олежки всі гроші, і іноді йому навіть на проїзд не вистачає, не те що на обід. Знімає светр, а там футболка вся в дірках як решето, соромно поглянути! Оксана, господи прости, дістала зі відра для сміття шкарпетки і зашила, потім поклала в шафу. Тому я й навчила Олежика, щоб взяв заначку дружини і поїхав у торговий центр купити собі нового одягу

Моя невістка Оксана – дуже владна жінка. Вона відбирає у сина Олежки всі гроші, і іноді йому навіть на проїзд не вистачає, не те що на обід.

Оксана молода і розумна, їй 28 років, вона молодша за сина на 5 років. Коли вони почали жити разом, Оксана встановила свої правила у сім’ї, а Олег і не заперечував.

Справа в тому, що в родині Оксани заведено складати зарплату до загального бюджету. Вона каже, що так легко планувати витрати і розумно витрачати гроші.

Дітей у них ще немає, може, це й на краще. Обидва працюють. Олежка у 33 роки пристойно заробляє, більше, ніж Оксана. І вони живуть у невеликій однокімнатній квартирі, яку ми з чоловіком подарували синові поле закінчення університету. Ми знали, що він не пропаде і заробить на життя. А тепер він у мене гроші в борг бере!

Оксана носить на роботу контейнер, а в Олега на роботі їдальня. і туди не прийнято ходити зі своєю їжею.

Тільки ось Оксана не дозволяє брати гроші із спільноїскарбниці на обід. Каже, що вони так розоряться. Як тільки Олежка починає розмову з приводу грошей, все закінчується сльозами. Оксана ображається та влаштовує сцени, мовляв, а що буде, коли вона перестане заробляти.

Невістку підтримує її мама. Це вона їй порадила зробити сімейний бюджет спільним.

От тільки теща мого сина говорила про накопичення для того, щоб діти могли назбирати на житло більш просторе. Але гроші Оксана витрачає на власний розсуд. Не тільки на їжу та проїзд, а й на косметику та собі на нові вбрання. А мій син ходить у старій підлатаній футболці котрий рік!

Якось Олег прийшов у такому вигляді до нас, щоб допомогти ванну встановити із чоловіком. Знімає светр, а там футболка вся в дірках як решето, соромно поглянути! Я спитала, невже він на нову футболку не заробив.

А син почервонів, каже: “Оксана сказала, що під светром не буде видно”.

А невістка собі на свята купує нове вбрання, а сину дарує шкарпетки та гель для душу!

Олег дуже добрий і ніколи не створює конфліктних ситуацій. Але коли він прийшов і побачив у ящику шкарпетки, які він викинув через великі дірки, він вже не витримав. Оксана, господи прости, дістала зі відра для сміття шкарпетки і зашила, потім поклала в шафу. Тоді я й навчила сина, як зробити.

Олег узяв гроші з тумбочки та пішов у торговельний центр по обновки.

Коли він повернувся, на столі лежала записка: “Я в мами. Повернуся, коли вибачишся”. Це й було останньою краплею.

Хіба він має ходити в обносках через таку ощадливу дружину? Та й не економна вона зовсім, звичайна егоїстка, витрачає лише на себе.

А коли Олег на ній одружився, у Оксани і приданого не було. Усе мама купувала. А тепер вона дорвалася до грошей сина та захотіла загальний бюджет!

Я й рада, що скоріше за все вони розлучаться.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page