fbpx

Моя невістка працює косметологом. Мало того, що чужим “чуда” робить, так ще й себе “покращує”. Але я б нічого не говорила, якби вона і своїй сім’ї час приділяла. З дитиною завжди сидить, або ж мій син, або ж няню вона кличе. А недавно я ледь не стерпла. Ні її, ні маляти, дома не було, а через годинку з’явилася наша красуня. Я питаю, де дитина, а вона мені: “У сусідки!” Ну це в ніякі ворота не влазить

Моя невістка працює косметологом. Мало того, що чужим “чуда” робить, так ще й себе “покращує”. Але я б нічого не говорила, якби вона і своїй сім’ї час приділяла. З дитиною завжди сидить, або ж мій син, або ж няню вона кличе. А недавно я ледь не стерпла. Ні її, ні маляти, дома не було, а через годинку з’явилася наша красуня. Я питаю, де дитина, а вона мені: “У сусідки!” Ну це в ніякі ворота не влазить.

Так сталося, що син вибрав собі міську фіфу. Але я нічого з тим не могла зробити. Хоч ми завжди жили не розкішно на околицях міста.

Найбільше мені не подобалася Світлана через те, що я не бачила в ній майбутню дружину для Арсена і матір його дітей.

Таке враження в мене склалося через те, що Світлана мала зроблені скули і губи, до того ж частенько дівчина може ходити в клуби. На це мій син завжди знаходить виправдання, і найголовніше полягає в тому, що Світлана й сама є косметологом, яка робить ті процедури.

Але прийшлося мені змиритися з обраницею сина, адже я дізналася, що Світлана чекає дитину. Я намагалася якнайбільше оберігати невістку і роботи все, щоб дівчина якнайменше нервувала.

Ще мене дратувало те, що Світлана до останнього дня ходила на роботу. Ну дня вона не могла прожити без того косметичного кабінету.

А найгірше ще те, що й в декреті невістка й дня не пробула. Як тільки відійшла після появи на світ дитинки, Світлана ж одразу пішла на роботу.

Головне виправлення полягала в тому, що вони на орендованій квартирі з малою дитиною тільки на заробітну плату Арсена не виживуть.

Так і сталося, що в малюка майже з перших днів, як не няня, то тато гляділи. Світлана тільки іноді після роботи могла пів дня посидіти з дитиною, бо бувало й таке, що залишала маля на сина та ішла собі в клуб. А остання ситуації мене зовсім обурила.

Дзвонить мені син в розпачі від того, що прийшовши з роботи в квартирі не виявилося ні дружини, ні дитини. Ми вже навіть думали дзвонити кудись, але з роботи прийшла Світлана.

Виявилося, що невістка отримала вигідну пропозицію на роботі, а в той час не було нікого, хто б міг залишитися з дитиною – ні няні, ні Арсена. Тож Світлана не придумала нічого кращого, як просто залишити маля на сусідку.

І ось в мене до вас питання: що ви думаєте про таку маму? І що робити з цим мені? Може треба щось зробити аби забрати дитину в невістки? Чи можливо якось змусити Світлану більше приділяти часу сім’ї? Але як…

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page