fbpx

Моя невістка стала мамою дуже рано – в 17. Від моєї допомоги Ангеліна не відмовляється, а коли я її пробую чомусь навчити, то крізь вуха пропускає. А ось недавно я дізналася, що Ангеліна мою онучку годує сумішами, що завчасно приготувала. А на питання, чому Ангеліна не годує як годиться, вона відповіла, що не хоче собі фігуру псувати. І мало того, що робить не правильні речі, так ще й слухати мене не хоче

Моя невістка стала мамою дуже рано – в 17. Від моєї допомоги Ангеліна не відмовляється, а коли я її пробую чомусь навчити, то крізь вуха пропускає. А ось недавно я дізналася, що Ангеліна мою онучку годує сумішами, що завчасно приготувала. А на питання, чому Ангеліна не годує як годиться, вона відповіла, що не хоче собі фігуру псувати. І мало того, що робить не правильні речі, так ще й слухати мене не хоче.

Ох, хто б казав, не повірив би.

Сталося так, що я сама привела дитину на світ в 17, але, на жаль, прийшлося виховувати Андрійка самотужки. Дізнавшись про дві смужки його батько майже одразу зник і більше в нашому житті не появлявся.

Коли син виріс я думала, що нарешті зможу трішки розслабитися, але Андрій мене просто приголомшив однією новиною.

Виявилося, що його дівчина Ангеліна чекає дитину. І що б ви собі подумали – їй також 17. Про негативні думки й мови не було, хоча Ангеліна щось таки про це натякала сину…

Звісно ж, я одразу ж сказала, що раз так, то син має тепер допомагати і стати повноцінним батьком для дитини, все-таки я пам’ятаю, наскільки важко виховувати дитину самотужки.

Ангеліна виявилася дівчиною з характером, але я намагалася завжди зробити для неї якнайкраще. Коли ж на світ з’явилася дитина, іноді в нас з нею починались суперечки.

То на її думку я не так щось роблю, то не так одягаю. І звідки така вперта молодь взялася?

Тій Ангеліні ну нічого не можна було довести. В якийсь час я вже й змирилася, адже мене зовсім ніхто не слухав.

Одного разу я прийшла посидіти з онукою. Тоді моя невістка мала кудись піти у справах. А виходячи Ангеліна сказала: “Суміш в холодильнику, як мала зголодніє підігрійте”

Я тут ледь дар мови не втратила. Виявляється, невістка більше двох місяців годує дитину завчасно приготовленими сумішами.
Звісно ж, потім я почала повчати Ангеліну, та хіба мене хтось слухає.

Ось що мені робити, щоб вберегти онучку? Хіба нормально так робити? Що ви скажете з цього приводу?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page