fbpx
життєві історії
Моя подруга Алінка, почала зустрічатися зі своїм одруженим начальником. Я її попереджала, що краще в ці відносини не вплутуватися, нікому від них добре не буває, але Аліну це тільки веселило: – Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми з ним разом будемо!

Моя подруга Алінка близько двох років тому почала зустрічатися зі своїм одруженим начальником. Я її попереджала, що краще в ці відносини не вплутуватися, нікому від них добре не буває, але Аліну це тільки веселило.

– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми з ним разом будемо! – говорила вона мені.

Аліна – дівчина пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама серця, і розлучився, чому Аліна дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відвести одруженого з сім’ї, де він прожив багато років.

Прийшов він жити, звичайно ж, до Аліни, тому що дружина відвоювала собі квартиру і вигнала колишнього чоловіка. Алінка тут же почала облаштовувати побут з тепер уже своїм чоловіком мрії. Однак життя з ним виявилася зовсім не такою, якою вона її собі уявляла.

По кутах її квартири тепер валялися брудні чоловічі шкарпетки, користуватися туалетним йоржиком, чоловік, судячи з усього, не вмів чи не хотів. Ночами хропів так, що не давав Аліні заснути. Та ще й вимагав всякої різної їжі йому готувати, а вона звикла жити на хлібці та салатику.

Зрозуміло, вона була здивована від усього цього, тому що до розлучення зустрічалася з ним максимум на кілька годин, ночі з ним не проводила, так як він повертався в сім’ю. Який він в побуті, теж поняття не мала. Намагалася перевиховати, але тільки даремно час і нерви витратила.

Знайшла телефон його колишньої дружини, зателефонувала і каже, мовляв, забирайте назад свій скарб, награлася. А дружина їй у відповідь: «Та ні, голубонько, тепер сама з ним плюхається! Мені він не потрібен”.

Від колишньої радості Аліни не залишилося і сліду. Тепер вона тільки й думає, як би вигнати мужика зі своєї квартири, тому що добровільно він йти не хоче, йти йому нікуди. Вона його виганяє, він знову до неї приходить. Замки поміняла, він у порога тусується. Загалом, хотіла дівчина щастя – отримала тільки проблеми.

Правильно кажуть, що на чужому нещасті щастя не побудуєш, хоча колишня дружина, по ходу, дуже навіть рада, що від чоловіка позбулася. Так що не треба, дівчата, завчасно радіти, якщо вам «вдалося» чужого мужика забрати.

З хороших сімей так легко не йдуть, хороших мужиків так легко не відпускають. Якщо вам так легко далася «перемога», не виключено, що слідом за нею піде гірке розчарування.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page