fbpx
життєві історії
Моя подруга з думкою про те, що друга дитина “втримає” її Івана, подарувала йому через два роки ще й дочку. А тепер сидить з тими дітьми у мами на шиї. Він-то аліменти платить, тільки що з них взяти, там “копійки”. Іван її пішов до “нового кохання”, і знати не хоче, що там десь його діти, не мають в що взутися, а зима на носі

Моя подруга з думкою про те, що друга дитина “втримає” її Івана, подарувала йому через два роки ще й дочку. А тепер сидить з тими дітьми у мами на шиї. Він-то аліменти платить, тільки що з них взяти, там “копійки”. Іван її пішов до “нового кохання”, і знати не хоче, що там десь його діти, не мають в що взутися, а зима на носі.

Черговий раз переконуюся в тому, що жінки з однієї планети, а чоловіки з іншої. Якщо жінкам потрібна любов, турбота, увага, сім’я, а також затишок в домі, то рідко який чоловік потребуватиме такого ж.

У нас зовсім різні потреби. І гірко, дуже гірко, коли жінки роблять такі помилки, що виходять заміж, не маючи абсолютно нічого за спиною, народжують дитину, а тому через деякий час залишаються з дитиною на руках одні і з порожнім гаманцем. Мало того, що самі в стресі, так ще й дитину ростять в бідності і постійній нестачі любові та уваги, адже треба десь гроші брати на життя.

Ми, жінки, надто сильно віримо в любов і в чоловіків. А насправді потрібно вірити тільки в себе і свої сили. У наш час вийти заміж, не маючи нічого і народити ще дитину рівносильно самого себе відправити на той світ. Те, що сьогодні мужик клянеться в любові і вірності зовсім не означає нічого. Рано чи пізно він цілком може знайти собі іншу, адже йому набрид вид вашої фігури після 9-ти місяців, або ж просто ляже на дивані і не принесе ні копійки в будинок. І що ви тоді будете робити?

Він піде до коханки, йому плювати буде на дітей. Зробить все, щоб платити самі мінімальні аліменти, адже йому діти не потрібні. Він просто виконував свою “місію”, а дитину ви самі на світ привели – ось самі і розсьорбуйте. І що, ви думаєте, держава допоможе або змусить його платити гроші? Ні, в службах всіх цих постійні черги. Мало хто може добитися того, щоб чоловік нормально платив аліменти, забезпечував своє дитя.

Для мужиків діти не мають такого значення, як для жінок. Деякі жінки взагалі вірять, що можна мужика утримати, якщо дитину народити. Забудьте це. Якщо він захоче піти, його ніщо не втримає.

До того як вийти заміж і завести дітей, потрібно мати хоч якісь заощадження. Намагатися зібрати гроші на квартиру, та й взагалі щоб на депозиті були кошти, щоб в разі чого було на що жити. Адже сподіватися на мужика – собі дорожче.

Запам’ятайте, ми і наші діти потрібні тільки нам самим. Як кажуть – любов любов’ю, а їсти хочеться завжди.

Погоджуєтесь зі мною?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page