fbpx
життєві історії
Моя старша сестра Антоніна 5 років, як вдруге заміжня, зараз їй 41 рік і вона чекає дитину. Я б могла її зрозуміти, якби ця дитина була першою. Але це буде її третя дитина! Дві доньки Тоні від першого шлюбу 14 і 18 років живуть із нашими батьками, а сестра – у свого чоловіка. І старша моя племінниця теж при надії. Тоня озвучила рішення, але чому це батьки повинні йти зі своєї квартири? Жити літнім людям у такій обстановці, з підлітком в одній кімнаті та з малюком у квартирі

Моя старша сестра Антоніна 5 років, як вдруге заміжня, зараз їй 41 рік і вона чекає дитину. Я б могла її зрозуміти, якби ця дитина була першою. Але це буде її третя дитина! Дві доньки Тоні від першого шлюбу 14 і 18 років живуть із нашими батьками, а сестра – у свого чоловіка.

Я взагалі не схвалюю рішення Тоні ані народжувати, ані те, що старші дівчата мешкають з батьками. Але я нічого не говорила і не втручалася, поки не дізналася, що старша племінниця теж при надії і збирається привести батька дитини до себе, тобто до моїх батьків. Хлопець той іногородній, працює, тому я не розумію, чому вони не підуть на орендоване житло. У батьків двокімнатна квартира. Це означає, що молодша дочка Тоні житиме в кімнаті дідуся та бабусі. Я взагалі не розумію, як усе це буде виглядати. Жити літнім людям у такій обстановці, з підлітком в одній кімнаті та з малюком у квартирі!

Я висловила свою точку зору сестрі, сказала, щоб вирішувала питання з дітьми сама, а не перекладала на маму й тата. Якщо двом старшим вона не може нічого дати, навіщо народжувати третього? Сестра відповіла, що я можу забрати батьків до себе, адже маю свій будинок! Але, на хвилиночку, це будинок мого чоловіка, і я не можу розпоряджатися, не зважаючи на його інтереси. А Андрій категорично проти. Він добре ставиться до моїх батьків, але не хоче потурати забаганкам Антоніни і її родини, які нічого не роблять, а хочуть отримати все готове, як він сказав. так воно і є.

І взагалі, чому це батьки повинні йти зі своєї квартири? І я не розумію, як племінниці житимуть разом самі, особливо якщо переїде хлопець старшої та народиться дитина. Адже меншій всього 14 років. Мама готувала на всіх, стежила за порядком, а тут вони залишаться самі. Тоні до них справи немає, бо чекає на поповнення. вона вся у сімейному щасті.

Мене просто неприємно дивують такі безвідповідальні люди. Мені шкода батьків, які на старість здобули такі клопоти. Але й не вкажуть вони онучкам на двері, я їх знаю, не такі вони люди. Ситуація безвихідна. Я переживаю, що молодь не дасть спокою літнім людям, особливо мамі. якій прийтеться всіх їх годувати-доглядати.

Що робити, підкажіть! Антоніна нічого не хоче чути, їй головне, що у доньок є, де жити, і вони їй не заважають. А я просто ночей не сплю, все думаю, який знайти вихід, щоб допомогти батькам.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com