fbpx

Моя свекруха була помічницею судді, тому можете уявити, яка у неї пенсія! Але Ольга Сергіївна чистої води скнара. Просто живе по акціях, хоча і пенсія космос, плюс вона працює на 10 тисяч гривень, і це цілком дозволяє жити в нашому місті в достатку. Мій свекор з перебрався вже на дачу, бо не може з нею під одним дахом, бо вона йому з’їдає ложечкою весь мозок. але “ягідки” все ж дістаються мені. Ось в суботу минулу був день народження. я тепер це нещастячко куди маю подіти, га?

Моя свекруха була помічницею судді, тому можете уявити, яка у неї пенсія! Але Ольга Сергіївна чистої води скнара. Просто живе по акціях, хоча і пенсія космос, плюс вона працює на 10 тисяч гривень, і це цілком дозволяє жити в нашому місті в достатку.

Мій свекор з перебрався вже на дачу, бо не може з нею під одним дахом, бо вона йому з’їдає ложечкою весь мозок. але “ягідки” все ж дістаються мені. Ось в суботу минулу був день народження. я тепер це нещастячко куди маю подіти, га?

Та зайду трохи здалеку для розуміння повної картинки. Коли ми з Тарасом лише побралися і стали жити окремо, Ольга Сергіївна від нас просто не вилазила, контролювала буквально на все: а чи не надто багато мені квітів дарують, ображалася на те, що я не їм м’ясо, і таких ситуацій – величезна кількість.

Кілька місяців тому стався конфлікт між мною і мамою чоловіка ось через що. Я попросила не дарувати нам ані посуд, ані якусь іншу побутову техніку, бо на день народження чоловіка вона подарувала якийсь робот-пилосос, нікому не потрібний.

Я озвучила Ользі Сергіївні, чітко і чемно, що на своїй кухні – я господиня, і тільки мені вибрати і вирішувати, на чому готувати і якою технікою наводити чистоту в будинку. Їй кілька разів сказав про це і мій чоловік, тобто її син, але вона, мабуть, проігнорувала наші прохання.

І у минулу суботу просто взяла і подарувала мені на день народження каструлю. Ну що це за людина така, скажіть??? Після цього я з нею взагалі не хочу перетинатися і спілкуватися, дивитися на неї не можу.

І мене аж підкидає від того, що чоловік із нею і надалі намагається спілкуватися, хоча завжди їхнє спілкування було таким: вона просто йому скидала акції та просила щось замовити, якщо знижка.

Чому у мене таке ставлення до свекрухи і чоловіка? Та тому, що я така людина: мене дратує, якщо моя близька людина спілкується з тим, хто мені неприємний і від кого я постійно отримую якийсь негатив. Що робити з цим – просто уявлення не маю.

Хочу віддати їй цю каструлю назад, нехай свої улюблені голубці в ній готує, або що хоче. Чи як краще вчинити? Порадьте щось путнє, буду дуже вдячна, бо в мене вже дах рухається кудись не в той бік від усього цього сюру.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page