fbpx

Моя свекруха вже 20 років живе і працює в Німеччині. От і сиділа би там! Так чудово було весь цей час! І допомагала, і не заважала, так сказати. Додала нам гроші на квартиру, на машину. Вона ж має турбуватися про сина й онучку, тож все було чудово. Так ні ж – треба їй все зіпсувати! Вікторія Іванівна надумала повертатися, купити будинок біля нас. Сон втратила, все думаю, як цьому запобігти

Моя свекруха вже 20 років живе і працює в Німеччині. От і сиділа би там! Так чудово було весь цей час!

Так ні ж – треба їй все зіпсувати! Вікторія Іванівна надумала повертатися, купити будинок біля нас. Мені її ця ідею абсолютно не подобається! Але як це змінити – не знаю!

Ми з Максимом у шлюбі вже 10 років. Весь цей час його мама Вікторія Іванівна живе і працює у Німеччині 20 років. І допомагала, і не заважала, так сказати. Додала нам гроші на квартиру, на машину. Вона ж має турбуватися про сина й онучку, тож все було чудово.

І ось недавно моя ідеальна свекруха вирішує приїхати назад в Україну, бо втомилася і чужій країні, хоче купити собі будинок і жити біля нас із чоловіком ближче. Мене це страшенно не влаштовує!

Так добре, коли вона далеко, не втручається в нашу родину, не знає до ладу, що відбувається. Чоловіку все одно де житиме його мати, він каже, що це її життя і нехай що хоче, те й робить. У нього стосунки з нею нейтральні, він Слава Богу до неї не прив’язаний, рідко зідзвонюються, в основному вона дзвонить.

Вікторія Іванівна його як мати зовсім не знає, що він любить, який він. Адже вона поїхала до Німеччини, коли Максиму було 10 років. Я дуже сильно хвилюються і прямий мене аж трусить від думки, що вона приїде на зовсім і купить собі нерухомість поряд з нами.

Я вже це бачу і уяві: щодня приходитиме до нас, навантажуватиме нас своїми проблемами. Ще треба буде допомагати їй з переїздом, ремонтом, адже вона приїхала, вона ж мати і стільки допомагала нам. Але це вона робила з доброї волі, ми не просили особливо.

У нас своїх турбот повно, он що коїться навкруги. Про безпеку дитини весь час хвилюємося і її емоційний стан. І від думки, що ще й свекруха буде поруч , мені аж нічого не хочеться. Що робити? Як жити далі?

Сон втратила, все думаю, як цьому запобігти. Буду дуже вдячна за добрі й корисні поради! Як переконати Вікторію Іванівну, що в Україну зараз краще не повертатися?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page