fbpx

Моя свекруха вже давно на заробітках в Італії. Ось тому коли чоловік “перегнув палку” з “біленькою”, я й попросила в неї допомоги. А та запевнила мене, що я даремно панікую. Що це така професія і чин, він мусить уповажити людей з якими веде перемовини. Та я б навпаки сказала, що він при такій посаді має мати світлу голову і розум, бо приймати такі рішення через чарку дуже небезпечно. Та свекруха ні в яку не хоче приїжджати, а мені порадила підтримувати чоловіка у всьому

Моя свекруха зовсім не хоче втручатися в поведінку сина, а я відчуваю, що сама я собі не дам ради.

Та щоб згодом вона не пошкодувала про свою байдужість і не мала серйозних наслідків.

За свого Назара я вийшла заміж, коли мені було лише двадцять. Назар завжди був уважний до мене. Вмів зачарувати своїми подарунками.

Після року зустрічань ми зрозуміли, що хочемо створити разом сім’ю. Так склалось в житті мого чоловіка, що його виховувала лише мама і бабця.

Батько рано покинув цей світ. А мама не захотіла вдруге виходити заміж.

Майже після нашого весілля свекруха поїхала на заробітки в Італію. Там на неї чекало робоче місце. Тай хотіла таким чином нам допомогти, щоб ми жили краще.

Через півтори року після весілля в нас народилась донечка, а ще через два, синочок. Весь цей час Тарас мені допомагав з малечею. Ми гарно давали собі ради. Навіть були такі моменти, що вдвох готували сніданок.

Та згодом все змінилося.

Діти наші уже школярі. Я вийшла на роботу. Адже не захотіла ні від кого бути залежною. Свекруха час від часу нам підкидала грошей.

Назара перевели на керівну посаду і тут все почалось. Часті зустрічі з важливими людьми не припинялися, і я навіть не зауважила, як мій чоловік присів на чарку.

При останній нашій бурі Назар мені повідомив, що я накручую себе і це не правда, бо виявляється, був один день в тижні, коли він не вживав, і це була неділя.

Так, він не приходить додому в критичному стані, але я впевнена, що скорим часом до цього все може дійти.

На всі мої прохання і зауваження чоловік не реагує, а навпаки, стає розлюченим.

Щоб все не закінчилось плачевно і наша сім’я не розвалилась, я звернулась до свекрухи по допомогу.

А та поспілкувавшись з синочком запевнила мене, що я даремно панікую. Що це така професія і чин, він мусить уповажити людей з якими веде перемовини.

Та я б навпаки сказала, що він при такій посаді має мати світлу голову і розум, бо приймати такі рішення через чарку дуже небезпечно і це до добра не призведе.

Та свекруха ні в яку не хоче приїжджати, а мені навпаки порадила підтримувати чоловіка.

Я від такої поради просто в подиві. Що мені робити?

Куди звертатись про допомогу, адже чоловіка я свого кохаю і не хочу, щоб “біленька” нас розлучила?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page