fbpx

Моя Валя почала натякати, що всю спадщину ми рано чи пізно повинні переписати лише на Катю. Але в нас двоє дітей, ба більше, наша старшенька Андріана в житті багато чого досягла, і ми повинні її також підтримати. Але мою дружину не перепреш. – На вихідних готуйся, діду, до нас онуків Катруся привезе! – Але ж і минулої неділі вони в нас були! Може, нехай Андріани діти приїдуть. – Ті багачі, можуть собі і няньку замовити. – Але і це ще пів халепи. Я недавно дізнався, що Валя Каті кожного місяця пристойну суму на карту переводить

Моя Валя почала натякати, що всю спадщину ми рано чи пізно повинні переписати лише на Катю. Але в нас двоє дітей, ба більше, наша старшенька Андріана в житті багато чого досягла, і ми повинні її також підтримати. Але мою дружину не перепреш.

Хочу у вас, дорогі жіночки, та й чоловіки, спитати однієї поради. Просто не розумію, як маю донести своїй дружині, що вона не права, і потрібно любити обидві наші донечки однаково.

Мені вже майже шістдесят років. Зі своєю дружиною Валентиною ми виховали дві донечки: Андріану і Катерину. Різниця між ними сім років.

Обидві вже вийшли заміж. І майже в один час. Андріана, старша, трішки з цією справою потягнула, а ось Катя навпаки – ледь школу закінчила.

На даний час ми з Валентиною бабуся й дідусь чотирьох онуків приблизно одного віку.

Діти живуть окремо, в них свій дах над головою, але живемо ми в одному містечку, більш того, в одному районі.

Але чомусь моя дружина робить різницю між дівчатами.

– В суботу Катруся привезе нам онуків. Вона хоче з чоловіком відпочити!

– Але ж ми минулими вихідними їх няньчили, хіба ні? Може, нехай Андріана тепер привезе?

– Андріана якщо що, то може няню собі оплатити, а ось Катя так не зможе.

Річ у тім, що і Андріана і наш старший зять мають гарні посади. А ось Катя вчитися не дуже хотіла, тому й стоїть “за прилавком”. Те саме і її чоловік – одного поля ягоди.

Але моя Валя взялася їм допомагати. То покупки з Катею робить і все за неї платить, то якісь сертифікати дарує. А ось Андріані так не щастить.

А недавно Валя дізналася, що Андріана до нас заїде. Так вона їй такий список з продуктів склала, що я здивувався. Але що б ви розуміли, ці продукти всі переїхали в квартиру Каті, а заплатила ж то за них Андріана.

Старшій дочці теж нічого з неба не падає. Вона важко працює для цього.

А недавно я випадково дізнався, що моя Валя кожного місяця пересилає Каті гроші на карту.

Я здивований, бо розумію, що на місці Андріани я б образився на батьків за таке.

Але я не можу достукатися до дружини. Вона продовжує ігнорувати Андріану і її сім’ю, а ось Катю вона готова на руках носити.

Що мені робити? Бо вже Валя почала натякати, що раз Андріана добре стоїть на ногах, то і спадщину всю від нас отримає лише Катя.

Це ж і на голову не одінеш…

Як мені пояснити дружині, що в нас дві дочки і їм обом потрібна наша допомога та підтримка?

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page