fbpx

Моя заповітна мрія – щоб мій син залишив свою дружину та забрав у неї дитину. Я спрямувала на це усі свої сили. Валик не розуміє, що я хочу для нього лише найкращого. Через два тижні з’ясувалося, що дитина все ж таки наша. Запропонувала Ірині грошей, якщо вона покине мого сина та дитину, а сама зникне

Моя заповітна мрія – щоб мій син залишив свою дружину та забрав у неї дитину. Я спрямувала на це усі свої сили. Але, здається, поки що все безрезультатно. Валик не розуміє, що я хочу для нього лише найкращого. Але про все треба розповісти спочатку.

Мій син Валентин дуже старанний і добрий хлопчик. Я виростила його сама, передала йому лише найкраще. Він вивчився у престижному університеті та влаштувався на гарну роботу. Я думала, що там він зустріне гідну дружину. Але він десь знайшов її.

Ірина – дівчина із села. Це одразу видно. І, звичайно, зрозуміло, навіщо вона пристала до мого сина. Я йому сказала, що з такими дівчатами можна хіба що просто зустрічатися. Вдома мені така невістка не потрібна.

Мій Валентин красивий інтелігентний хлопець. А вона – сільська сіра мишка. Мені здавалося, що він і сам розуміє, що вона йому не пара.

Але за кілька місяців він привів Іру цю до мене додому. Сказав, що скоро я стану бабусею. А ще повідомив, що вони збираються одружитися та жити тут. Я була проти, але син мене просив. Тоді в мене дозрів інший план: розлучити їх.

Дівчина, треба сказати, всіма силами намагалася мені догодити. І вдома прибирала, і приготування на себе взяла, навіть каву мені вранці варила. Але мене не візьмеш таким. Я всіляко намагалася вивести її із себе. Але вона, як ручний песик, все бігала навколо мене і казала, що не хоче конфліктів. Навіть на відверті докори вона не реагувала.

Коли Ірина народила дитину, я одразу зажадала тест на батьківство. Через два тижні з’ясувалося, що дитина все ж таки наша. Тоді я вирішила відмовити їм у допомозі. Може, коли залишаться без грошей, вона його покине.

Син тиждень зі мною не розмовляв. Але й грошей не просив. Напевно Валик добре заробляє. Тому й так не вдалося їх розвести.

Коли всі мої спроби провалилися, я вирішила рішуче діяти. Коли сина не було вдома, я пішла до Ірини на розмову. Запропонувала їй грошей, якщо вона покине мого сина та дитину, а сама зникне. Мені здавалося, її потішить моя пропозиція. Але вона виявилася чіпкою дівчиною. Розповіла про все Валентину. Того ж дня вони зібрали речі та з’їхали. Уявляєте?

Я зателефонувала сину і сказала, що на мою допомогу може не розраховувати. Якщо хоче допомоги, то нехай кидає свою Ірку, забирає онука і приїжджає до мене. А до того часу я про них нічого чути не хочу.

Він кинув слухавку. Але я сподіваюся, що невдовзі він передумає. Хіба може бути хтось важливіший за рідну матір? Для мене свого часу мама була всім світом, на її прохання я і з чолоіком розлучилася тоді, бо Петро не був мене гідний.

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page