fbpx

Моя знайома Марина, їй 50 років, розповіла мені не приємний випадок, що трапився з нею. Її звинуватили в крадіжці, ні хто інший як її рідний син. А Марина все своє життя працювала вчителькою в школі, іноді підробляла репетитором, і ніколи ні у кого чужий копійки не взяла

Моя знайома Марина, їй 50 років, розповіла мені не приємний випадок, що трапився з нею. Її звинуватили в крадіжці, ні хто інший як її рідний син. А Марина все своє життя працювала вчителькою в школі, іноді підробляла репетитором, і ніколи ні у кого чужий копійки не взяла.

Сина виховувала одна, чоловік від неї пішов до іншої і ні чим не допомагав. Вона як могла, заробляла гроші, щоб у сина було все необхідне. З чоловіком Марина розлучилася років 20 назад.

Скільки сил і нервів їй це розлучення коштувало. Її колишній чоловік був зовсім не адекватний. Частенько розпускав руки, весь час на неї кричав, погрожував, навіть залякував її.

Їм було тоді не солодко. Загалом, розлучилися вони, цей горе чоловік, забрав повністю всі речі, зіпсував Марині увесь одяг і взуття, намагався відібрати сина. Після розлучення вона поїхала в інший кінець міста і почала життя з нового аркуша, синові тоді був рік.

Ну ось, Марина стала одна виховувати сина. Одне радувало, він платив аліменти. Колишній чоловік, добре заробляв і аліменти були непогані. Загалом, Марина ці гроші не витрачала і за стільки років, у неї зібралася пристойна сума. І ось, місяць тому вона купила квартиру на ці аліменти.

Поділилася цією подією з сином. Ось говорить, вийду на пенсію, буду здавати цю квартиру, а жити буду в цій. Вже додаткова копієчка до пенсії. А син, в свою чергу, здивувався, звідки у матері такі великі гроші.

І безпосередньо запитав про це Марину. Марина ж любила сина, і все йому чесно розповіла. І тут почалося, він став кричати, що я на його гроші купила цю квартиру, і значить вона належить йому, а не Марині. Ось так син віддячив своїй матір.

Виявляється, вона привласнила гроші сина собі. Так ось, цей синочок, подзвонив татові і наскаржився йому, що я, нібито його пограбувала. Син пішов жити до нього і заблокував номер матері в телефоні.

А ось тато, навпаки, став надзвонювати Марині і кричати на неї, погрожував, що якщо не віддасть все до копійки, то подасть на неї до суду. Ну, йди, каже, подавай, людей хоч посміши.

Раз син заблокував Марину, вона дзвонить його друга і дізнається як там справи. Друг, звичайно, адекватний хлопець, і всю ситуацію розуміє, і навіть на подив на стороні Марини. Тепер Марина не знає, що їй робити, як бути. Толі квартиру на сина переписати, то чи спробувати грошима віддати.

Або взагалі, треба було відразу все витрачати, а накоп ичувати свої. Ось як улюблений синочок з матір’ю поступив, якого вона забезпечувала абсолютно всім, що тільки хотів.

Ще раз переконуюся в правильності слів, не роби людям добра, не отримаєш зла. Виявляється, це працює навіть з рідними дітьми.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page