fbpx
життєві історії
Моя зовиця Світлана, як то кажуть, вдало вийшла заміж. Одного разу ми з моїм чоловіком прийшли до них в гості, і коли все вже всі були веселенкі, Світлана заявила: – Мій чоловік – найкраща людина в усьому світі. Поруч з ним я розцвіла, стала красивою і доглянутою, і навіть почала стежити за модою! А ось ти в одній парі взуття ходиш вже багато років. А ще у нас з ним прекрасна дочка, тоді як ти дитину моєму брату не можеш народити! Він підійшов до нього ближче і побачив у в зубах у собаки чужі чоловічі носки

Моя зовиця Світлана, як то кажуть, вдало вийшла заміж. Поки вона була молода і приваблива, чоловік робив для неї все: дарував дорогі подарунки, виконував всі її примхи, часто возив на відпочинок. Він завжди захищав свою дружину і стояв за неї горою. І мені навіть теж від нього якось перепало, коли він її захищав. Одного разу ми з моїм чоловіком прийшли до них в гості, і коли все вже всі були веселенкі, Світлана заявила:

– Мій чоловік – найкраща людина в усьому світі. Поруч з ним я розцвіла, стала красивою і доглянутою, і навіть почала стежити за модою! А ось ти в одній парі взуття ходиш вже багато років. А ще у нас з ним прекрасна дочка, тоді як ти навіть дитину не можеш народити! – сказала вона мені.

– І що з того, що у мене одні босоніжки на багато років? Зате я не плутаюся з усіма підряд, як це робиш ти, – випалила я їй у відповідь. Я потім сама прикусила язика, але сказане вже не можна було повернути назад після того, як я сказала це вголос при всіх…

Чоловік Світлани тоді виставив за ворота, закривши перед моїм носом хвіртку. Тоді мій чоловік попросив за мене вибачення і перед Тимофієм, і перед Світланою, і пішов разом зі мною додому дуже розгніваний на мене.

Всю дорогу Єгор мене вичитував за те, що я втручаюся в чужі справи. На що я йому відповіла, що моє взуття – це теж далеко не те, що стосується його сестрички. В той момент я дуже засмутилася, що Єгор не підтримав і не захистив мене, а просто спостерігав за ситуацією з боку.

Звичайно, після того, що сталося, ця пара більше не запрошувала нас в гості, ми зустрічалися лише у великі свята. Згодом Тимофій вибрав момент, щоб поговорити зі мною наодинці, і попросив вибачення за свій вчинок. Але на його дружину, це ніяк не вплинуло. Вона далі твердила, що вона найгарніша, молода, багата і щаслива, а я просто порожнє місце. І, напевно, так би все тривало й далі, якби Тимофій чисто випадково не дізнався, що у Світлани є інший.

Мати Тимофія їхала на відпочинок, і щоб не брати маленьку собачку з собою, вона вирішила залишити її сину іневістці на два тижні.

І ось одного теплого дня, коли Тимофій повернувся з роботи, він побачив собаку своєї матері, яка щось тримала в зубах. Він підійшов до нього ближче і побачив у в зубах у собаки чужі чоловічі носки.

Тимофій прямо запитав у Світлани, чиї вони і хто був тут, коли він був на роботі. Молода красуня намагалася навішати йому локшини на вуха, розповідала щось про те, що це все не те, що він думає і таке інше. Але Тимофій був розумним чоловіком і він прекрасно розумів, звідкіля у нього вдома предмети чужого чоловічого одягу. Він натиснув на дружину, і Світлана в усьому зізналася.

Як справжній чоловік, якого довгий час водили за ніс, Тимофій вчинив рішуче: виставив дружину з дому. Світлані довелося повернутися під батьківське крило. Тоді вона ще вірила, що їй дістанеться хоча б половина з того, чим володіє її чоловік. А це означало б, що вона була б досить заможна, та й до того ж, гроші на дитину йому теж довелося б платити регулярно.

Світлана була впевнена, що багато не втратить. Але її чоловік-бізнесмен виявився дуже розумним. Все, що у нього було, все належало не йому, а його матері, принаймні за документами. А що стосується дитини, так він і її забрав. Оскільки він бачив, що материнські почуття у Світлани дуже слабенькі.

Оскільки життя дитини буде куди кращим з більш забезпеченим батьком, суд погодився залишити дівчинку з батьком, а не з матір’ю. І ось тепер ця стильна красуня знайшла собі роботу – вона влаштувалася на автомийку, обслуговує дорогі авто.

Після того, що сталося, ми підтримуємо зв’язок з колишнім чоловіком моєї зовиці. Одного разу в душевній розмові Тимофій сказав: «Якби вона сама прийшла до мене з проханням про розлучення, то я б віддав їй та дитині свій будинок без розмов і з’ясувань. Але те, що вона робила у мене за спиною, це вже не в які рамки…

Не так давно, коли ми прийшли в гості до матері мого чоловіка, Світлана якраз повернулася з роботи. Вона почала уважно розглядати мене, а на той момент я була вже при надії і навіть в нових босоніжках. І вона зрозуміла, як кардинально все змінилося…

Завтра з самісінького ранку їй треба буде повертатися на свою роботу, а у мене все добре, і я дуже скоро буду мамою.

Як кажуть мудрі люди, не говори “гоп”.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!