fbpx
життєві історії
Моє життя змінилося назавжди, коли я зустрів мою Ольгу. Вона чудова людина, але тепер, така загладка, вона мені не потрібна. Не знаю, як їй сказати, щоб шукала собі такого самого гладкого, як вона сама? Просто вислухайте мою історію

Моє життя змінилося назавжди, коли я зустрів мою Ольгу.

Я пам’ятаю цей день в найдрібніших деталях. Ми з колегами вирішили повечеряти в новому ресторанчику в центрі. Замовили столик, прийшли, і на вході нас зустріла вона. Тоді моя майбутня дружина працювала в закладі адміністратором.

Вона м’яко посміхнулася нам і провела до нашого столика. Протягом усього вечора я не міг відірвати від неї очей: висока, струнка і граціозна. Справжня мрія! Я одразу побіг в квітковий кіоск і повернувся з величезним букетом для неї. Оля була така рада і розчулена!

Після роботи я провів її додому. Ми йшли пішки і розмовляли про все на світі. Я дізнався, що Ольга з бідної сім’ї, яка живе в провінції. Сама вона приїхала до столиці, щоб знайти гідну роботу і допомагати своїм батькам. А ресторан вибрала тому, що там їй допомагають з харчуванням. Тому всі заощаджені на цьому гроші вона відправляє додому.

Мені дуже хотілося зробити щось для дівчини. Наші відносини розвивалися дуже стрімко. Я задаровував її подарунками, а незабаром допоміг влаштуватися у фірму до свого друга. Хоча робота була більш престижною, цілий день Олі доводилося сидіти в офісі. Колектив жіночий, без розмов за чашкою чаю-кави і коробкою цукерок не обходився жоден день.

На той час ми вже з’їхалися і жили разом, і я почав помічати, що Оля гладшає. Мені це не подобалося, і я прямо сказав їй, що мене це не влаштовує. Запропонував ходити разом в спортивний зал. Вона з радістю погодилася, і скоро знову пострункішала.

Ми справили весілля, а через 3 роки ми вирішили, що пора народити дитинку. За 9 місяців вона суттєво набрала, але я розумів, що це нормально. Завжди догоджав її примхам, навіть якщо це були суші о 2 годині ночі або смажена картопля на сніданок. Після народження донечки дружина досить швидко повернулася у форму. Мабуть, їй самій вже не подобалося, як вона виглядає.

Але коли Оля вийшла на роботу з декрету, почалося щось неймовірне. Таке відчуття, що в офісі вона заїдала тістечками всі свої проблеми, про які не хотіла мені розповідати. Дружина почала набирати вагу дуже стрімко.

Я тоді думав, що це вже пройдений етап, і знову запропонував їй займатися зі мною спортом. Але цього разу вона навідріз відмовилася. У вихідні могла засісти за серіал з тарілкою тієї самої картоплі і забути про все на світі. Несподівано відмітка на вагах перевалила за 90 кілограмів.

Дружині ще й 40 не було, а виглядала вона дуже втомленою. Перші скарги на здоров’я, невдоволення всім на світі.

Я не хотів жити з такою жінкою, вона більше не подобалася мені. Хоча я не раз говорив Олі, що з цим треба щось робити, але вона просто махала рукою в мою сторону.

Дочка почала брати приклад з матері, багато їсти і теж поправилася. Але з дитиною все простіше: я взяв її харчування і активність під свій контроль, записав на плавання. Катрусі дуже сподобалося, вона з задоволенням відвідувала заняття.

А ось Ольга… Мені тяжко на неї дивитися. Вона не слухає моїх порад і дуже від мене віддалилася. Єдине логічне рішення в цій ситуації – розлучення, хоча мені і дуже шкода нашу родину. Але навіщо жити з людиною, яка абсолютно не приваблює мене? Нехай шукає собі такого ж товстуна, як вона сама… ось тільки поки що не наважуюся їй про це сказати і поставити остаточну крапку у наших стосунках. Адже через її повноту у мене давно вже є інші жінки…

Автор: Євген

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page