fbpx
життєві історії
“Моєму синові потрібно тe і се, грошей у нас не вистачає, а ти туди їх несеш. Хто твоя сім’я вони чи ми? Мого сина в зоопарк не можеш зводити, а ту і в кіно і на атракціони”

Один з моїх друзів одружився досить рано за сьогоднішніми мірками, в 21 рік. У шлюбі прожили всього п’ять років. Нажили деяке майно, квартиру. За матеріалами

При розлученні він все це залишив дружині і дочці, а сам перебрався до батьків.

Аліменти платив справно, часто відвідував дочку, дарував багато подарунків. Але в особистому житті не клеїлося, поки…

Сподобалася одна дівчина, його ровесниця. З самого початку вона не приховувала, що вже два роки в розлученні і є син. Друга це анітрохи не збентежило.

Спочатку листувалися, було кілька побачень. Спочатку все складалося просто чудово. Незабаром вирішили жити разом.

Оскільки своєї квартири у неї теж не було, то вирішили орендувати квартиру. Стали жити втрьох. Як і раніше все було добре. Через пів року одружилися і тут почалося.

Батько дитини аліменти не платив і взагалі в житті колишньої дружини і сина не з’являвся.

Після весілля нова дружина поставила умови. Тепер це твій син, ти повинен любити його як свого. Дитина часто вередувала і ось один раз друг вирішив поставити її на місце, відчитавши за чергову витівку. Дружина влаштувала істepику.

«Ми тебе взяли в свою сім’ю, ти нам ноги повинен цілувати, а не так себе вести. Вихователь знайшовся ». Перший дзвіночок пролунав.

Читайте також:ДРУГИЙ РАЗ ЮЛЯ РОЗЛУЧИЛАСЯ, ПРОЖИВШИ 8 РОКІВ В ШЛЮБІ. ДІТЕЙ ДУЖЕ ХОТІЛИ, АЛЕ НЕ ВИХОДИЛО НАPOДИТИ. І ЗНОВУ СВЕКРУХА: «ТИ ХВOРА, ЗНАЧИТЬ! ЧЕРЕЗ ТЕБЕ МІЙ ІВАНКО СПАДКОЄМЦІВ НЕ ПОБАЧИТЬ! » СКАЗАТИ, ЩО ЮЛЯ ПЕРЕЖИВАЛА, НІЧОГО НЕ СКАЗАТИ

Друг продовжував допомагати і бачитися зі своєю дочкою. На що почув наступне. «Моєму синові потрібно тe і се, грошей у нас не вистачає, а ти туди їх несеш. Хто твоя сім’я вони чи ми? Мого сина в зоопарк не можеш зводити, а ту і в кіно і на атракціони ». Так тривало ще рік, після чого чоловік пішов і подав заяву на розлучення.

І таких історій я чув досить. Чому то такі жінки хочуть, щоб їх дитину сприймали, як свою. Але прийняти чужу вони не можуть.