fbpx
життєві історії
Моєму сину Степану через пів року п’ятдесятка виповниться. Я все життя його оберігала. Хвилювалася за сина, щоб не дай боже, якась дівиця йому життя не зіпсувала. Я навіть не наполягала на тому, щоб він на роботу йшов. Моєї зарплати, а згодом і пенсії, на нас двох вистачало. Але ось недавно я зрозуміла, що мій час добігає кінця. Тому й дала добро Степану, щоб женився. Хоч буде кому за ним приглянути

Моєму сину Степану через пів року п’ятдесятка виповниться. Я все життя його оберігала. Хвилювалася за сина, щоб не дай боже, якась дівиця йому життя не зіпсувала. Я навіть не наполягала на тому, щоб він на роботу йшов. Моєї зарплати, а згодом і пенсії, на нас двох вистачало. Але ось недавно я зрозуміла, що мій час добігає кінця. Тому й дала добро Степану, щоб женився. Хоч буде кому за ним приглянути.

В селі у моєї подруги Марії є знайомий чоловік, вже не дуже молодий, Степану вже сорок дев’ять виповнилося півроку тому, а він жодного разу не був одружений.

Зрештою, одного дня цей чоловік увірвався до неї у двір і почав говорити, що він терміново хоче одружитися з нею, бо мати дала добро і взагалі вже час йому шукати дружину.

Марія завжди була дуже красивою, тому цілком очевидно, що чоловік прибіг саме до неї. Але він рано радів, адже у такому віці він навряд чи комусь потрібен. А ось у його голові все було, швидше за все, зовсім інакше. Саме в цей час Марія розлучилася з чоловіком, тому той дивний чоловік вирішив, що це його шанс. Найдивніше було те, що він жив буквально через будинок, тому міг прийти і стояти біля двору Марії абсолютно щодня.

Матері цієї людини вже було майже вісімдесят, але вона не була звичайною старенькою, адже вона виглядала на років десять або п’ятнадцять молодшою за свій вік. Все своє життя їй подобалося працювати вчителем, тому у школі її знали абсолютно всі до самої пенсії. Вона не хотіла йти з роботи, але так як у неї погіршилося самопочуття, то у неї просто не залишилося вибору. Чоловік у неї пішов з життя ще тоді, коли син тільки в садок ходив.

Мати не хотіла взагалі випускати дитину з дому, бо боялася її втратити так само, як і чоловіка. Мені дуже шкода Степана, адже коли ще в юному віці всі у двадцять років починають сім’ї заводити, а він сидить дома перед телевізором і не може вийти навіть прогулятися через матір, то це дуже сумно.

В останні кілька місяців матері стало зовсім погано, тому вона відразу зрозуміла, що недовго їй залишилося, але Степана не було на кого залишити. Тому вона і сказала, що йому терміново потрібна жінка, яка завжди буде з ним, а ще вона повинна постійно доглядати і наглядати за її сином.

Саме тоді Степан і почав постійно приставати до Марії, якій лише тридцять. І такий ледачо, у якого немає роботи і якому майже п’ятдесят років, їй точно не потрібен. Потім, щоб привернути хоч трохи уваги, Степан купував кілька разів квіти, але Марія була непохитна.

У результаті Степан зрозумів, що все безнадійно і нарешті відстав від Марії, зате почав собі роботу шукати, що вже тішило. Можливо, років до 60, він перетвориться на нормального чоловіка. Саме до пенсії.

Фото ілюстративне