fbpx

Мої батьки давно розлучилися. Старший брат залишився з татом, а я з мамою. Мені тоді було п’ять років, я познайомилася з кількома “татами”, і не встигав звикнути до одного, як приходив інший. У дванадцять років я таки наважився на серйозну розмову з батьком, і, дякувати Богу, він мене зрозумів. Це важка  для мене тема, тому коли дружина мене порівнює з мамою, я закипаю

З дружиною я майже вісімнадцять років, у нас троє спільних дітей. Я ніколи їй не зраджував, я її люблю і мені не потрібно цікавитися іншими жінками. Але Христина поводиться так, ніби я король усіх невірних. Вона перевіряє мене і переслідує мене на кожному кроці. Христя навіть цього вже не приховує.

Мене звуть Мирон, мені 45 років і я одружений майже вісімнадцять років. У нас з дружиною Христиною двоє хлопчиків – п’ятнадцятирічні близнюки і десятирічна донька. Христя на два роки молодша за мене.

До зустрічі з нею у мене не було жодного серйозного знайомства. Я міняв дівчат і не хотів зв’язуватися з кимось серйозно. Мої батьки давно розлучилися. Мій старший брат залишився з татом, а я залишився з мамою. Мені тоді було п’ять років, я познайомилася з кількома “татами”, і не встигав звикнути до одного, як приходив інший.

У дванадцять років я запитав тата, чи можу я бути з ним. Це спрацювало, суд віддав мене під опіку батька, і я ріс разом із братом. Тато більше не одружувався, і поки ми були з ним вдома, він ніколи не приводив додому жодної жінки. Сьогодні у нього є чудова половинка, і ми з братом дуже любимо їх.

Але поведінка мами так вплинула на мене, що я не довіряв жодній дівчині. Я просто хотів розважитися, але не зобов’язуватися. І коли це почало виглядати серйозно, я вважав за краще відступити.

І тут з’явилася Христина. І я закохався в неї з першої миті, я дійсно закохався з першого погляду. Ми зустрічалися, потім відгуляли весілля, купили квартиру в іпотеку, народили трьох дітей і жили довго і щасливо. Я Дякував Богу за чудову дружину, гарний дім і розумних дітей.

Але потім дружина “застукала” мене в кафе з колегою по роботі. Минуло півтора року і відтоді у мене вдома “пекло”. Але відразу ж наголошу, це була справді робоча зустріч, і нічого більшого.

Христя прийшла за мною на роботу випадково, а мене не було. Напарник сказав їй, що ми з колегою пішли в кафе і обов’язково скоро повернемося. Однак Христя зробила висновок, що ми там зустрічаємося. Замість того, щоб чекати мене в офісі, вона відразу пішла в кафе, а я просто розмовляв, і Христина саме це і побачила. Це було так невинно, у колеги були проблеми з чоловіком вдома, я її знаю, вона мій друг, вона хотіла мені довіритися, їй потрібна була порада. Вона плакала, і я намагався її втішити. А моя дружина влетіла в кафе, як фурія. Вона влаштувала “бурю” і втекла.

Вдома на мене чекало продовження, знаючи, як для мене це важко, Христя не задумуючись порівняла мене з моєю мамою. Я марно намагався пояснити їй, як воно було насправді. Вона мені не повірила. Вона каже, що я просто вигадую, і вона знає, що я їй невірний.

Вона не розмовляла зі мною близько тижня, я весь час намагався переконати її, що вона неправильно зрозуміла, що я ніколи не можу їй “наставити роги”, що я люблю її і своїх дітей і хочу бути тільки з ними. Вона вдала, що не чує мене, не говорила, тільки дивилася на мене.

Потім я здався і намагався поводитися нормально, ніби нічого не сталося. Поступово ми знову заговорили, але Христина змінилася. Вона постійно перевіряє мої речі, я кілька разів ловив її, коли вона шастала по моїх кишенях. Я також помітив, як вона шпигує за моїм мобільним телефоном.

Вона почала дзвонити мені на роботу і питати колег, чи справді у нас зустріч, яка тривала до вечора. Розпитує про моїх спільних знайомих і друзів. Я навіть помітив, що вона слідує за мною на вулиці, куди б я не пішов. Раніше, коли я казав їй, що йду випити “кави”з колегами або пограти з друзями у футбол, вона ніколи не заперечувала. Тепер вона не вагаючись перевірить це, можливо, подзвонить комусь, з ким я був там, і запитає, чи це правда. Одного разу Христя навіть прийшла в ресторан, щоб перевірити мене на місці.

З мене вже всі сміються. Мені за неї соромно і шкода водночас. Я відчуваю, що Христина зовсім з глузду з’їхала. Вона навіть не приховує, що так за мною шпигує. Коли я намагаюся поговорити з нею про це, вона каже мені, що не бачить у цьому нічого поганого. Вона каже, що повинна захистити нашу сім’ю, і вона більше не може мені довіряти.

Я втомився від цього. Христина мені дуже подобається, але я не знаю, як їй пояснити і довести, що мені байдужа інша жінка, що я кохаю лише її…

Я в безвиході!

Що робити в такому випадку?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page