Я хотіла б знати думку інших жінок щодо моєї ситуації. Я думаю, що кожна мама пережила або переживає щось подібне.
У мене є дві доньки, десять і чотири роки. Я працюю продавцем в аптеці. Всього нас 8 працівників плюс менеджери. Бізнес досить великий, ми чергуємо у дві зміни. Я єдина мати з малими дітьми, крім мене троє одиноких дівчат, а решта жінки з дорослими дітками.
І це мене турбує. Мої діти часто хворіють. Взимку вони швидко підхоплюють віруси, застуду, грип та біль у горлі, все це передається, як на біговій доріжці. Навесні алергічні проблеми спалахують знову; обидві доньки чутливі до пилку. Тому я часто йду через це на лікарняне. Іноді я залишаю свою старшу дочку наодинці, коли у неї не висока температура або коли вона не дуже хвора. Тим не менше, я завжди як на голках, щоб телефоную часто, щоб перевірити, чи все з нею добр.
Я не розумію, чи це тільки в мене така ситуація, але як тільки я виходжу на роботу, то раз в місяць щось трапляється. Особливо молодша донька часто хворіє, яку я просто не можу залишити вдома одну. Поруч з нами немає ні бабусь ні дідусів, щоб приглянули хворих діток. Мої батьки все ще працюють, а рідна сестра перебуває у декретній відпустці, але вона не може доглядати хвору дитину, вона боїться щоб не підхватила хворобу її шестимісячна дитинка. Навіть чоловік не може залишатися вдома.
Я почала працювати рік тому, коли моя молодша дочка пішла до дитячого садка у віці трьох років. З того часу все й почалось. Якийсь час все було добре, а потім хвороби йдуть одна за одною.
Мої колеги сердяться на мене за те, що мені доводиться так працювати. Зайшло так далеко, що майже ніхто більше не розмовляє зі мною. Тільки одна незаміжня дівчинка мене підтримує. Я дізналася від неї, як інші на мене відказують. Кажуть, що я вигадую хвороби своїх дітей, бо мені лінь ходити на роботу. Вони взагалі не розуміють, чому я сиджу вдома навіть зі старшою десятилітньою Христиною. Вони нібито дозволяли своїм дітям хворіти дома наодинці, без будь-якого дорослого нагляду…
Я не вірю. Жодна мама не піде на таке, щоб залишити маленьку дитину з температурою. Мені досить важко, бо я не роблю це навмисно. Щоразу, коли у однієї з дівчат температура, у мене стискається серце при думці про те, що мені доведеться знову відпрошуватися, або мінятися змінами. Я не можу залишити цю роботу, у нас кредити.
На жаль, я не можу робити свою роботу вдома. Якби я працювала десь в офісі, можливо, це можна було б зрозуміти, але в магазині це неможливо.
Цікаво, як ви справлялися з хворобами своїх дітей. З якого часу ви залишили їх самих вдома? Чи справді десятирічна дитина готова піклуватися про себе в такому стані?
Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!
Фото ілюстративне, з вільних джерел
Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook
Недавні записи
- Я не хочу старіти сама! Ніколи не думала, що перестану радіти своїм дням народженням! Але зараз мій 70-річний ювілей, який я зустріну 10 грудня, мене не радує. Я почуваюся зовсім самотньою при живому синові, а все через те, що я не порозумілася з невісткою, не стала їсти ту її дієтичну нісенітницю. Та зараз би я вже згідна. У будинку немає ні м’яса, ні курки. Тільки риба, яйця та сир, іноді навіть не справжній. Принесла їм цукерки ще на минуле Різдво: карамель, желе, нуга, вафлі, шоколад. Так невістка їх викинула
- Майже рік нема мого захисника, а зі мною і сином живе мама чоловіка. Я сама її покликала минулої зими, щоб їй не було так самотньо і сумно. Я думала, разом нам буде легше. Але я більше так не можу, дуже хочу знову відселити свекруху, та Віра Василівна в свою квартиру переселенців пустила. Вона щовечора співає Макарчику ту саму колискову і називає його Микитою, готує щодня тільки те, що любив малим і вже дорослим Микита. На стіл, коли ми сідаємо їсти, ставить для Микити тарілку і кладе прибори
- На вихідних в невістки був день народження. Я купила гарну подарункову торбинку, поклала туди шкарпетки, шампунь і цукерків до повної, трюфеля, ті, які невістка полюбляє. Прийшовши до дітей, я привітала їх гарними побажаннями і вручила подаруночок. Та від відповіді невістки я ледь не почервоніла. “Тут, лише торбинка красива, а вміст, так собі”. За столом я себе почувала незручно, довго не сиділа, сказала, що звикла швидко лягати спати. А сьогодні, як плівку перемотую в голові ці слова
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну