fbpx
життєві історії
Мої подруги і рідні не можуть зрозуміти, як це я могла проміняти кар’єру на роль домогосподарки і звалити на себе всі домашні клопоти. А мені подобається робити затишок і чистоту в будинку, готувати нові страви, підбирати подушки, миючі засоби і сортувати білизну після прання

Мої подруги і рідні не можуть зрозуміти, як це я могла проміняти кар’єру на роль домогосподарки і звалити на себе всі домашні клопоти. А мені подобається робити затишок і чистоту в будинку, готувати нові страви, підбирати подушки, миючі засоби і сортувати білизну після прання.

Після навчання я влаштувалася на хорошу роботу, робила все для кар’єрного зростання і навіть і уявити не могла, що буду домогосподаркою! Після народження сина я планувала побути вдома не більше, ніж півроку, а потім взяти няню і повернутися на роботу.

Після народження сина я планувала побути вдома не більше, ніж півроку, а потім взяти няню і повернутися на роботу. Тим більше, що в компанії, де я працювала, намічалися на майбутнє дуже хороші перспективи.

Але за той час, що я була вдома з дитиною, я якось звикла, що я нікуди не поспішаю. Раніше зі сніданком я не встигала і, випивши каву, ми з чоловіком роз’їжджалися по своїх офісах.

Зараз же у мене є час приготувати чоловікові сніданок, провести його на роботу, а потім займаюся дитиною і домашніми справами. І я стала ловити себе на думці, що я і далі хочу жити так само! Не хочу на роботу, мені подобається займатися домом.

Але часто згадувала витрачені роки на навчання, хорошу посаду, і стало шкода все це втрачати. Та й було совісно і не звично сидіти вдома і не працювати. Що скажуть батьки, особливо свекруха? Але несподівано мене підтримав чоловік після чергового вибору няні. Він сказав, що дитині потрібна  мати, а не чужа людина.

І я згодна з ним.

Всі мої подруги не можуть зрозуміти, як це я могла проміняти кар’єру на роль домогосподарки і звалити на себе всі домашні клопоти. А мені подобається робити затишок і чистоту в будинку, готувати нові страви, підбирати подушки, миючі засоби і сортувати білизну після прання.

Раніше у мене на це не було часу і крім роботи вже ні на що не було сил. Дні мелькали-пролітали, схожі один на інший, не встигнеш озирнутися – а тижня вже немає. І, як не дивно, саме зараз мені стало цікавіше жити, у мене на все вистачає часу! У мене розмірене спокійне життя, чоловікові теж це подобається. Він приходить після роботи і може спокійно відпочивати.

У вихідні у нас стало більше часу і можливостей побути всією родиною разом, тим більше, що зарплати чоловіка нам вистачає. Тепер ми не витрачаємо гроші на напівфабрикати, а я все роблю сама із задоволенням. Я щаслива, що обрала сім’ю, а не кар’єру!

Автор: Леся

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page