fbpx
життєві історії
Мої свекри дуже не по совісті вчинили зі своїм сином. Нещодавно я дізналася, що батьки мого чоловіка Артема обдурили його зі спадщиною. Бабуся залишила йому, своєму онуку, за заповітом дещо, проте батьки чоловіка приховали від нього наявність заповіту і вдали, що успадкування буде за законом. Ось як розвивалися події далі

Мої свекри дуже несправедливо вчинили зі своїм сином. Справа у тому,  що нещодавно я дізналася, що батьки мого чоловіка Артема обдурили його зі спадщиною. Бабуся залишила йому, своєму онуку, за заповітом дещо, а саме однокімнатну квартиру, проте батьки чоловіка приховали від нього наявність заповіту і вдали, що успадкування буде за законом.

Оскільки онуки до успадкування закликаються лише після батьків, то Артем жодних заходів щодо отримання спадщини не вживав, вважаючи, що по закону не спадкоємець.

Живемо ми дуже далеко, в іншій області, тож перевірити слова батьків Артема можливості не мали, та й на думку не спадало, відверто кажучи. Немає заповіту і немає, невже вони свою дитину обдурять?

Обдурили. В очі казали неправду, щоби не ділитися.

Я випадково дізналася про обман і не уявляю, що мені тепер робити. По-перше, чи розповісти Артему? Йому буде боляче і соромно, хіба він це заслужив? А, з іншого боку, якщо він не знає, значить, так само довірятиме своїм батькам як раніше, а це несправедливо по відношенню до нього, як мені здається. Адже вони безсовісні та скупі люди, хіба ні?

По-друге, чи сказати свекрам, що я знаю про їхню аферу? Хочеться сказати, аж кортить, особливо коли свекруха Марія Олегівна розпинається вайбером, як вона про сина турбується — просто сил немає посміхатися і слухати це. Але чи не втрачу я перевагу: адже вони думають, що я їм вірю, це може бути корисним у майбутньому як залізний аргумент у будь-якій суперечці. І переживаю, знову ж таки, що чоловік дізнається, а тут вже – пункт перший.

Свекри з їхньою совістю та життєвими принципами мене мало цікавлять, але що мені робити з Артемом? Приховувати? Відкрити? Поділитися мені таким знанням зовсім нема з ким, як ви розумієте, не така це тема, щоб з подружкою обговорювати, та й з батьками своїми теж, вони розгніваютьсмя на своїх сватів. Чим більше людей дізнається, тим вища ймовірність, що все розкриється в невідповідний момент і буде всім не дуже.

Що би ви мені порадили, як учинити?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!