fbpx

Моїй мамі моя бабуся свого часу дала дуже дивне ім’я на честь ще своєї – ви тільки уявіть! – прабабусі. А зараз мама наполягає, аби я так само назвала свою донечку, яка народиться через місяць. Мама на стільки категорична, що сказала, навіть спілкуватися з онучкою не буде, якщо назвемо інакше. 7 років тому я вийшла заміж, але до нас з Матвієм дуже довго не прилітав лелека. І ось диво нарешті сталося

Моїй мамі моя бабуся свого часу дала дуже дивне ім’я на честь ще своєї – ви тільки уявіть! – прабабусі. А зараз мама наполягає, аби я так само назвала свою донечку, яка народиться через місяць.

Мама на стільки категорична, що сказала, навіть спілкуватися з онучкою не буде, якщо назвемо інакше.

7 років тому я вийшла заміж, але до нас з Матвієм дуже довго не прилітав лелека. І ось диво нарешті сталося – ось-ось на світ має з’явитися наша донечка.

І наче ж радісна, щаслива подія. Ми з чоловіком вже обрали ім’я, яке нам подобається обом. Але моя мама наполягає на тому, щоб дитину назвали на її честь, наголошуючи на тому, що колись вона моїй бабусі, яка дуже рано полинула не небо, пообіцяла, що її правнучка теж буде носити це ім’я – Векла.

Але ім’я моєї мами мені подобається набагато менше за ім’я, яке ми обрали для дочки – Соломійка. Якщо ми дамо інше ім’я дитині, мама відмовляється приймати її.

Я оце приїхала до мами в гості, сподіваючись налагодити спілкування і домовитися. Але мама наполягає, що ми повинні назвати доньку на її честь і крапка.

Моїй мамі вже 56 років, і я думала, що мама пом’якшиться і передумає. А днями під час обговорення імені мама сказала, що якщо ми не послухаємося її, то дитина не буде щасливою. Ну як таке можна говорити?

Я свою маму дуже люблю. Але не знаю, як бути в цій ситуації. Я вже готова змінити ім’я доньки і назвати дівчинку Веклою, але як буде самій дитині з таки ім’ям в житті?  Вибір імені мені спокою не дає. Як вчинити правильно?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page