fbpx

Моїй мамі після нового року сімдесят один виповнилося, а вона надумала в “молодуху побавитися”. Батька вже давно на цьому світі нема, але доля вирішила нас “трусонути”. – Доню, я заміж виходжу, і це не обговорюється, – сказала вона мені по телефону. – Ма, ти що? Який заміж? В тебе ось, правнуки вже підростають. – Не послухала. На святкуванні я не була, через що тепер стало ворогом номер один

Моїй мамі після нового року сімдесят один виповнилося, а вона надумала в “молодуху побавитися”. Батька вже давно на цьому світі нема, але доля вирішила нас “трусонути”. – Доню, я заміж виходжу, і це не обговорюється, – сказала вона мені по телефону. – Ма, ти що? Який заміж? В тебе ось, правнуки вже підростають. – Не послухала. На святкуванні я не була, через що тепер стало ворогом номер один.

***

Матері Лізи, Галині Петрівні – сімдесят один рік, і нещодавно вона вийшла заміж. За ровесника, свого старого знайомого, з яким життя розвело в юності, а кілька років тому звело знову.

Влітку молодята справили весілля. Була гарна сукня у нареченої, урочиста реєстрація шлюбу в РАЦСі, обручки, квіти, прогулянка по місту, вечір в ресторані – звичайно, дуже скромний, для вузького кола, але все ж…
Свято пройшло просто чудово. Засмучувало наречену тільки одне: на весіллі не було її дочки, двох онуків і правнука.

Близькі нареченої спочатку були категорично проти цього шлюбу, і до сих пір не можуть з ним змиритися.

Справа в тому, що у власності Галини Петрівни на сьогоднішній день – дві квартири в Чернівцях і дача. Наречений же, за словами Лізи, дочки Галини Петрівни, “босий і додому далеко”, при цьому у нього троє дітей і купа онуків. Загалом, за спадкоємцями, якщо що, справа не встане.

– Ну навіщо вона це зробила? – ніяк не може заспокоїтися Ліза. – Як вона могла так нас підставити!

У Лізи, звичайно, є власне житло – невелика квартира, де вона зараз і живе з розведеною дочкою і маленькою онукою. Доля її подарунками не балує. Все життя Ліза працює на двох роботах, практично одна виростила двох дітей, зараз тягне дочку в декреті з дитиною. Син Лізи зі своєю дівчиною квартиру орендує у Львові.

Дочка і внуки не мають рації, вважаєте? Могли б від душі порадіти за Галину Петрівну? І нічого розкривати рот на чужу нерухомість! Це низько і некрасиво – думати про спадщину, коли бабуся ще жива, весела і навіть, весілля святкує!

Але ж Лізу і її дітей теж можна зрозуміти. Цілком може вийти так, що замість квартир в спадок вони отримають чужого по суті старого діда з купою проблем і його бідних родичів, які від свого шматка навряд чи відмовляться.

Може, все ж вікова наречена теж неправа?

Ображається, що дочка, бач, на весілля не прийшла! А може, не було б цього весілля, точніше, офіційної реєстрації шлюбу, так і дочка вела б себе по-іншому. І за маму б рада була, і діда-жениха прийняла б в сім’ю…

Що скажете? Хто правий?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page